"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 3 лютого 2016 року

Гороскоп на 3 февраля 2016 года

До середини дня краще не братися за важливі справи, особливо, якщо вони пов'язані з фінансами. У цей час важко буде вибрати правильну лінію поведінки, прийняти вірні рішення. Навіть люди, які зазвичай покладаються виключно на власний здоровий глузд, піддаються чужому впливу, і це не іде їм на користь.

Гороскоп Овен
Будьте рішучі: у цей день можна добитися успіху, і значного. Так, для цього потрібні спритність і вправність, але ви впораєтеся з поставленими завданнями. Можливі несподівані грошові надходження, деякі представники знаку знайдуть нове джерело невеликих, але стабільних доходів.
Сприятливий день для спілкування з близькими, романтичних побачень і дружніх зустрічей. Навіть якщо ви дуже зайняті, знайдіть можливість провести час з людьми, які вам дорогі. Можливо деяке зниження життєвого потенціалу, ви втомлюєтеся швидше звичайного.

Гороскоп Телець
Вдалий день для роботи, можливі значні професійні успіхи, є шанс здобути переконливу перемогу над суперниками і конкурентами. Ваші ділові якості не залишаються непоміченими; якщо сьогодні ви поведете себе правильно, то незабаром отримаєте цікаві пропозиції від людей, співпраця з якими не тільки вигідно, але й престижно.
Стосунки з близькими не будуть зіпсовані, якщо ви не станете обговорювати давно виникли проблеми, якісь складні ситуації з минулого. Відповідний день для розважальних поїздок і пізнавальних екскурсій.

Гороскоп Близнюки
Легко навряд чи буде, зате цікаво – напевно. Перешкоди, що виникають на шляху, можна подолати; потрібно для цього всього дві речі: наполегливість і допомогу союзників. Краще йти второваними стежками, не порушувати традицій і загальноприйнятих правил, ваша оригінальність чи буде високо оцінена. Це стосується не тільки вчинків, але і вашого іміджу.
Знайомства зав'язуються легко, але навряд чи покладуть початок серйозним стосункам; ви швидко це розумієте і не маєте ілюзій. Можливі сімейні розбіжності, суперечки із-за грошей і майна. Небажано робити великі покупки.

Гороскоп Рак
Труднощі можуть виникнути лише з двох причин. Перша з них – ваша власна звичка все ускладнювати, в будь-якій ситуації шукати друге дно, а в будь-якому висловлюванні – таємний сенс. Друга – жінки, які вас оточують. Навіть якщо вони керуються благими намірами, їх вчинки не йдуть вам на користь.
День добре підходить для самостійної роботи, у тому числі творчої. З рішенням нетипових завдань ви справляєтеся краще, ніж представники інших знаків. Витрачайте гроші обережно: очікувані надходження можуть затриматися.

Гороскоп Лев
Старі проблеми ще не вирішені, а ви так і намагаєтеся створити собі нові. Постарайтеся направити свою енергію в якесь інше русло, і день складеться набагато приємніше. Зверніть увагу на те, як розвиваються відносини з керівництвом і впливовими людьми: тут сьогодні можна щось змінити на краще, якщо вчасно опинитися в потрібному місці, сказати те, чого від вас чекають.
Можливі несподівані зміни в особистих відносинах, здебільшого – приємні. Деякі Леви зрозуміють, нарешті, що готові до зміни сімейного стану. Вітається прояв ініціативи.

Гороскоп Діва
Рішення будь-яких фінансових питань вимагає обережності, а особливо уважними повинні бути Діви, які ведуть комерційну діяльність разом з жінками-партнерами. Не лінуйтеся перевіряти будь-які документи, під якими ставите свій підпис: в них можливі помилки. Непоганий день для переговорів, обговорення перспектив співпраці, але приймати остаточні рішення поки рано.
У сфері особистих відносин переважає вплив позитивних тенденцій. Для багатьох Дів цей день буде пов'язаний з вирішенням якихось старих проблем, подоланням давніх розбіжностей з коханою людиною. Тим, хто поки не зустрів свою «половинку» варто вибратися з будинку в другій половині дня, оскільки у цей час можливі нові знайомства.

Гороскоп Ваги
Легкий і приємний день; проблем не виникне, якщо ви самі собі їх не придумаєте. Фантазія ваша сьогодні особливо багата, є шанс придумати щось дуже корисне, знайти новий підхід до старих завдань або спосіб порозумітися з людьми, які раніше не виявляли симпатії до вас.
Сильна інтуїція, її підказки виявляються особливо корисними, коли справа стосується особистих відносин. Ви добре розумієте близьких, здогадуєтеся про їх бажання і наміри, знаходьте компроміси навіть у складних ситуаціях. Небажано тільки починати нові стосунки: вони зажадають від вас численних поступок.

Гороскоп Скорпіон
Переважає вплив позитивних тенденцій. Якщо на початку дня ще можливі якісь проблеми (в основному із-за жінок), то друга його половина буде складатися виключно вдало. Добре проходять будь-які ділові зустрічі, на переговорах вам вдається домогтися свого. Можливі професійні контакти з іноземцями; день сприятливий для початку роботи в міжнародних компаніях чи співпраці з ними.
Можливі цікаві знайомства, романтичні пригоди. Ви вправно кружляєте голови, але власної не втрачаєте. Закохані Скорпіони знаходять спосіб не тільки порадувати свою «половинку», але і отримати при цьому масу позитивних емоцій.

Гороскоп Стрілець
Чим обережніше ви будете, тим більших успіхів досягнете. Тим, чиї основні інтереси лежать в області роботи і кар'єри, слід бути гранично розбірливими в ділових контактах. В довіру до вас спробують втертися особи, заклопотані виключно власними інтересами, але вміло притворяющиеся вашими союзниками.
Небажано проводити багато часу в товаристві малознайомих людей, відвідувати великі світські заходи. День підходить для спілкування з тими, хто вам дійсно близький по духу. Добре складаються невеликі поїздки

Гороскоп Козеріг
Буде нелегко, часом – дуже, але ви подолаєте всі труднощі, причому не тільки завдяки власній наполегливості, але і друзям, які прийдуть на допомогу. Відносини, важливі для вас, стають більш міцними і довірчими, зміцнюються ділові зв'язки. Ви впевнені, що у важкий момент союзники вас не кинуть, і це дійсно так.
Друга половина дня – час помисливості і підозрілості в особистих відносинах. Багатьох Козерогів мучить ревнощі, причому абсолютно безпідставна. Життєвий потенціал високий, нездужання малоймовірні.

Гороскоп Водолій
День буде особливо вдалим для тих, хто зайнятий якимись масштабними, складними і важливими проектами. Ви впевнені в своїй правоті, не витрачаєте часу на сумніви і переживання, вчасно приймаєте правильні рішення – і для багатьох стали прикладом для наслідування. Будьте уважні у спілкуванні з керівництвом: начальник, натхненний вашими успіхами, охоче дає нові доручення, анітрохи не рахуючись з вашим часом.
Між тим працювати понаднормово сьогодні небажано: по-перше, близькі потребують вашої уваги, по-друге, перевтома може призвести до погіршення самопочуття.

Гороскоп Риби
Немає причин для занепокоєння: зірки на вашому боці, день складається вдало. Якщо ви не будували якихось грандіозних планів, успіхи, швидше за все, перевершать ваші очікування. Можливе отримання дуже привабливих ділових пропозицій, день підходить для контактів з потенційними партнерами та роботодавцями, виходу на нову роботу.
Вплив сприятливих тенденцій позначається і на особисте життя: події, що відбуваються вас радують, можливі значні зміни на краще. Немає потреби прикидатися, щоб сподобатися зацікавило вас: будьте природні, і ви справите позитивне враження.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини