"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Італії прямо на сцені театру актор зробив спробу суїциду

В Италии прямо на сцене театра актер предпринял попытку суицида

В італійському місті Піза актор намагався повіситися під час вистави на сцені одного з театрів. Хлопця дивом врятували від смерті. Зараз він перебуває в стані коми. Лише завдяки пильності глядача-медика вдалося запобігти смерть 27-річного Рафаеля Шумахера.

Глядач звернув увагу на характерні для цього повішення конвульсії. Медики врятували життя акторові, але він зараз знаходиться в лікарні в стані коми.

Також повідомляється, що за сценарієм вистави «Міражі», герой Рафаеля Шумахера повинен був здійснити самогубство, застрелившись. За пропозицією самого актора було проведено коригування ролі, стрілянину замінили на повішення.

Ось таке «бутафорське» самогубство перетворилося в справжню трагедію: відсутність страховки, яка повинна була врятувати актора, петля яка виявилася справжньою, прибраний ящик, все наводить на думку, що готувався справжній суїцид прямо на очах у глядачів.

Причини, які підштовхнули молодого актора на такий крок, поки не озвучуються. Але стало відомо, що незадовго до цього хлопець розлучився з коханою людиною, а також пережив смерть батька. За словами матері Шумахера, важкий період, пов'язаний з цими подіями у нього вже пройшов і приводу для суїциду у сина не було.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме