"Підтримати"
Новини
Всі новини

Думка: Чергові вибори з усією неминучістю політично поховають Арсенія Петровича

Мнение: Очередные выборы со всей неизбежностью политически похоронят Арсения Петровича

Прем'єр-міністр шантажнув своїх партнерів тим, що вистрибне з коаліційної літака. І негайно став в очах БПП не бездарним главою уряду з злодійкуватим оточенням, а цілком ефективним топ-менеджером з незаплямованою репутацією. Якого, зрозуміло, треба залишати на посади і все таке.

І знову між «Нарфронтом» і БПП починається черговий етап «любові до електорального гробу». Так як чергові вибори з усією неминучістю політично поховають Арсенія Петровича.

Що особливо пригнічує.

Читайте на Infokava.com: В БПП не хочуть міняти прем'єр-міністра

Прем'єр України не повинен бути пустозвоном. Інакше хто в світі буде ставитися до нас всерйоз? І ось наш прем'єр робить публічну заяву про те, що зміни до Конституції України можна вносити лише через всенародний референдум. І це абсолютно правильно, в рамках демократії!

Але як тільки Яценюк вирішив біду зі своєю відставкою, він відразу почав сповзати зі своєї гучної заяви. Тепер його спікери понуро мимрять, що, мовляв, прем'єра невірно зрозуміли, що він мав на увазі прийняття зовсім нової Конституції, а не зміни в діючу. І ніякого шантажу і не було.
Загалом, літак Арсенія Петровича не тільки без шасі, але і без сорому і совісті. І, схоже, доведеться вводити в ужиток нове поняття — «камікадзе-повія дуля в лоб».

А Президент Порошенко святкує перемогу: в черговий раз нагнув прем'єра, який свого часу претендував на занадто багато. А тепер вже його фракція починає займатися тихими перебіжками в президентську сторону. Але які ж затяті кандидатури пророчаться в оновлений уряд!

Льоша Гончаренко — пристосуванець і зрадник, унікальний у своїй безпринципності і прагненні забратися вгору.

Павло Рябікін — з когорти тих, кого США називають корупційним оточенням Президента і прем'єра.

Справжні моральні патріотичні реформатори. Чисті, акі облаки небесні. Хтось ще сумнівається в необхідності широкого громадського Руху за Нові Правила Життя, які дозволять змести всю шушеру не тільки з влади, але і взагалі з українського горизонту?

Олександр Кочетков

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини