"Підтримати"
Новини
Всі новини

Негативні наслідки сексуальних стосунків - депресія і амнезія

Існують і несприятливі наслідки інтимної близькості, особливо для жінок, про що свідчать наукові дослідження медиків і науковців, пише Men's Health. Доведено, що надлишок сексу може призвести як до головного болю, так і до депресії.

1. Синдром посторгазмічного нездужання
Доктор медичних наук і директор лос-анджелеського центру сексуального здоров'я жінок Лаура Берман в ході дослідження довела, що інтенсивна кліторальна, вагінальна і ректальна стимуляція може призвести до перевантаження вегетативної нервової системи.

Розширення кровоносних судин під час найвищого сексуального задоволення може стати причиною запаморочення і нудоти, як у чоловіків, так і у жінок. Крім того, медики нагадують про синдром посторгазмічного нездужання, відомого також як синдром посторгазмічної болючості - стан поганого самопочуття незабаром після оргазму, симптоми якого схожі з симптомами грипу. Такий стан, як правило, може тривати від кількох годин до цілого тижня.

2. Депресія
Секс, як відомо, здатний підняти настрій, проте австралійські вчені в ході експерименту з'ясували, що в деяких випадках сексуальне задоволення може, навпаки, стати причиною депресивних станів. Зокрема, в ході дослідження їм вдалося з'ясувати, що одна з трьох опитаних жінок після оргазму відчувала наближення депресії.

Крім того, вченим вдалося довести, що близько 10 відсотків жінок регулярно відчувають втому, смуток, роздратування і занепокоєння після оргазму. Фахівці пов'язують це з гормональними процесами, які відбуваються в організмі жінки після сексу.

3. Головний біль
Міжнародне товариство головного болю повідомляє, що секс може викликати сильні головні болі, як у чоловіків, так і у жінок. Існує два види головного болю під час інтимної близькості: перший пов'язаний з наростаючим сексуальним збудженням, в той час, як другий вид мігрені виникає безпосередньо під час або відразу після оргазму.

Зазначається, що головні болі від сексу найбільш часто відчувають ті, хто регулярно страждає нападами мігрені.

4. Алергія
Алергічні реакції можуть викликати не тільки засоби контрацепції або деякі компоненти у складі інтимних мастил, але і сама сперма чоловіка. Науково доведено, що жінки можуть відчувати дискомфорт і хворобливі відчуття через чоловічоу сперму.

«Іноді жіночий організм може сприймати білки в спермі, як чужорідний організм і в результаті викликати неприємні відчуття. Існує і алергія на сперму, яка супроводжується свербінням. З часом, коли жіночий організм звикає до чоловіка, симптоми можуть зникати самі по собі», - говорить Лаура Берман.

5. Амнезія
Секс також може викликати короткочасну амнезію. Випадок, описаний в науковому журналі The Journal of Emergency Medicine, свідчить про те, що оргазм може стати причиною рідкісного, але неприємного явища – раптової амнезії, що іменується також транзиторною глобальною амнезією.

Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини