"Підтримати"
Новини
Всі новини

Білл Гейтс вклав 108 мільйонів доларів у виробництво веганского м'яса

Компанія Impossible Foods взялася розробляти нове покоління штучного м'яса і сирів на рослинній основі. Вже 4 роки вони займаються розробкою нового покоління продуктів, створених виключно з рослинних компонентів.

"Ми любимо м'ясо. Ми любимо сир. І протягом тисяч років ми покладалися на тварин, щоб їсти ці продукти. Impossible Foods знайшла кращий шлях. Ми використовуємо рослини, щоб зробити найкраще м'ясо і сири, які ви коли-небудь їли." - стверджує сайт компанії Impossible Foods, заснованої колишнім професором біохімії зі Стенфорду Патріком Брауном.
Билл Гейтс вложил 108 миллионов долларов в производство веганского мяса

Проект націлений на створення не просто смачної їжі, але і корисної. В ній не буде гормонів, холестерину і антибіотиків. Першим продуктом, який випустить компанія, стане чізбургер на рослинній основі.

Компанія займається вивченням тваринних продуктів на молекулярному рівні, щоб прибрати тварин з ланцюжка виробництва, підібравши специфічні протеїни та біологічно значущі елементи із зелені, насіння і зерна і відтворити м'ясні і молочні продукти. Від цього дослідження безпосередньо залежить майбутнє нашої планети.

Проблема в тому, що, на думку Білла Гейтса та інших інвесторів, планета просто не може витримати поточний рівень промислового тваринництва і з кожним роком ситуація тільки погіршуватиметься. Тому, відмова від м'яса стане величезною користю для всього світу. Разом зі зростанням кількості населення планети, буде збільшуватися і кількість фермерських господарств, які, за даними ООН, колективно виробляють більше викидів парникових газів, ніж автомобільна промисловість всієї Землі.

Цікава статистика:


- 76 відсотків усіх сільгоспугідь США використовується як пасовища для худоби. Це 614 мільйонів акрів пасовищ, 157 мільйонів акрів громадської землі і 127 мільйонів акрів лісу;

- враховуючи землю, на якій вирощують корм для тварин, 97% сільгоспугідь США використовуються для утримання худоби і птиці;

- тварини, яких вирощують для їжі, виробляють 40000 кг гною в секунду, чим викликають забруднення підземних вод;

- 30 відсотків всієї поверхні Землі використовується тваринами;

- 70 відсотків вирубки лісів Амазонки здійснюється у зв'язку з розчисткою ділянок землі під пасовища;

- 33 відсотки орних земель світу використовуються виключно для вирощування корму для худоби;

- більше 70% урожаю, який вирощують в США, віддається худобі, яку вирощують на м'ясо;

- 70% доступної води використовується для вирощування врожаю, велика частина якого йде худобі, а не людям;

- щоб зробити 1 кг м'яса, потрібно 13 кг зерна.

Ці факти мало кого можуть залишити байдужими. Мільярдер Білл Гейтс теж не залишився осторонь. Він вже не раз висловлювався про подібну проблему і шалено радий тому, що з кожним роком зростає попит на веганство і рослинні продукти в цілому. Він бачить за веганством майбутнє.

"Мене до глибини душі вражають всі ці компанії, що займаються м'ясом, молоком і яйцями, адже під їхнім носом їх же конкуренти виробляють чудові продукти на рослинній основі, які набагато доступніші за ціною і корисніші для здоров'я. Виробництво рослинної продукції має набагато більше причин існувати: воно не потребує жорстокого поводження з тваринами, обходиться дешевше і має більш сприятливий вплив на планету. Подивившись по-новому на те, чим ми харчуємося, і як ця їжа потрапляє на наші тарілки, ми будемо більш відкриті до харчових інновацій."
- заявив Білл Гейтс

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини