"Підтримати"
Новини
Всі новини

Популярна у світі платіжна система фінансує тероризм?

Популярная в мире платежная система финансирует терроризм?СБУ підозрює платіжну систему E-Pay в посередництві фінансування бойовиків «ДНР» і «ЛНР».

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду від 23 грудня, пише FinClub.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з травня 2014 року працівники E-Pay через підконтрольних фізосіб (близько 45 осіб), які проживають на неконтрольованій території та зареєстровані як підприємці в податкових органах «ДНР» забезпечують обслуговування платіжних терміналів.

У спецслужбі стверджують, що через ці термінали бойовики мають можливість поповнювати рахунки мобільних телефонів і перераховувати кошти на карткові рахунки у «Всеукраїнському банку розвитку», що належить Олександру Януковичу.

Окрім цього встановлено, що ці послуги надаються через мобільні термінали поповнення рахунків на базі платіжної системи FlashPay (власник банк «Фамільний»), а також платіжні системи «Фінансовий світ» (Київ) і City Pay (Київ, інтернет провайдер Terra-line).

Поряд з цим, співробітники E-Pay користуються програмним забезпеченням ТОВ «Пегас Крим», яке є офіційним представником компанії «ПС PEGAS» (Росія).

Як йдеться у повідомленні, на вимогу слідчого СБУ, суд 23 грудня 2015 року заарештував рахунок компанії E-Pay у «Всеукраїнському банку розвитку». Але ще за два дні до цього НБУ відправив на ліквідацію ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини