"Підтримати"
Новини
Всі новини

Китайські банки фактично приєдналися до санкцій проти Росії

Китайские банки фактически присоединились к санкциям против России

Китайські банки змушували російські компанії та фізособи закривати рахунки і переводити кошти в інші місця, а також відмовляли у видачі кредитів, повідомив виконавчий директор Ділової ради Росія-АСЕАН Віктор Тарусін виданню «Комерсант-Влада».

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на rns.online

Винятками були лише банки ExIm Bank і China Development Bank, аналоги ВЕБ і ВТБ відповідно, внаслідок політичної вмотивованості, пояснив він. Інші великі банки США виявилися фактично вбудованими в глобальну економіку і цінують відносини з американськими банками, тому де-факто приєдналися до санкцій щодо Росії.

Читайте на Infokava.com: Китай залишає російські торгові майданчики: акції московської біржі впали

До 2015 року Китай вклав в російську економіку $794 млн, або 0,7% від загального обсягу інвестицій за кордон ($116 млрд). Постачання зрідженого природного газу впали за січень–вересень 2015 року на 51,3% в абсолютному вираженні і на 71,5% — в грошовому, загальне падіння товарообігу з Китаєм за підсумками 2015 року може скласти 30%.

Опитані виданням експерти назвали дві основні проблеми спільного бізнесу росіян і китайців: нерозуміння китайського менталітету і, нібито, прагнення китайської сторони контролювати бізнес, з-за чого в 2015 році не відбулося значне кількість угод.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини