"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як заборона імпорту з Росії позначиться на мешканцях України - експерти

Как запрет импорта из России скажется на жителях Украины - экспертыПро це у коментарі Gazeta.ua сказав радник Центру економічної стратегії Павло Кухта.

"Ті товари, які потрапили під українське ембарго здебільшого дзеркальні до тих, що заборонила ввозити Росія. Йдеться про продовольчі товари. Однак на нашому споживачеві це ніяк не позначиться. Бо українські товари такого типу конкурентноспроможніші за російські.

Здебільшого ми отримували продукцію міжнародних компаній, які в 90- ті роки відкрили виробництва в Росії. Наприклад, жувальні гумки або солодощі. Це був налагоджений бізнес. Тепер вони ввозитимуть свої товари з європейських або турецьких заводів. Або відкриють виробництво в Україні. Тобто на українському споживачеві це ніяк не позначиться. Щодо імпортерів, то їм доведеться знайти інших постачальників. Наприклад, купувати не в Росії, а в Європі"
, - пояснив експерт.

Він позитивно оцінив заборону на імпорту російських товарів.

"Враховуючи, що ми знаходимося у стані війни з Росією - це нормальне і очікуване рішення українського уряду. Це наш удар у гібридній війні. Для росіян він створює проблеми. Бо вони втрачають український ринок"
, - сказав Кухта.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини