"Підтримати"
Новини
Всі новини

ВАСУ "дав добро" на визнання кримчан нерезидентами!

ВАСУ "дал добро" на признание крымчан нерезидентами!За результатами розгляду касаційної скарги НБУ, Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) скасував постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 січня 2015 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 1 вересня 2015 року, а справу направив на новий розгляд до суду першої інстанції.

Відтак, на сьогодні Постанова №699 "Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони "Крим" є діючою у повному обсязі та дозволяє банкам працювати з жителями Криму як з нерезидентами. Про це йдеться в листі НБУ від 11 січня 2016 року.

"Рішення апеляційного суду створювало правову колізію, адже закон про створення вільної економічної зони "Крим" прирівнює жителів півострова до нерезидентів, а після скасування першого пункту Постанови №699 банки повинні були працювати з ними як з резидентами. Відтак обслуговування банком клієнта, що проживає на території Криму, як резидента, могло в будь-який момент бути визнано незаконним", – пояснила Олена Коробкова, виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ). Враховуючи чисельні звернення банків-членів НАБУ та можливі негативні наслідки, асоціація звернулась до Національного банку України, що дозволило розв'язати проблему

Матеріал : www.5.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини