"Підтримати"
Новини
Всі новини

Медогляд водіїв: Чи відмінено важливу процедуру

Медосмотр водителей: Отменена ли важная процедураІнформація про скасування в Україні медогляду для водіїв не відповідає дійсності.

Таку інформацію повідомляє "112 канал".

"Протягом кількох днів в засобах масової інформації та інтернет-виданнях поширюється недостовірна інформація про те, що нібито Державна регуляторна служба України скасувала медогляд для водіїв транспортних засобів. Однак це не відповідає дійсності", — зазначили в поліції.

У прес-службі Державної регуляторної служби (ДРС) пояснили, що з 7 січня 2016 призупинено дію двох пунктів спільного наказу МВС України та МОЗ від 31.01.2013 № 65/80, що регулює порядок проведення медоглядів кандидатів у водії та водіїв.

"Медичний огляд водіїв був, є і буде обов’язковим згідно зі статтею 45 Закону України «Про дорожній рух», у цьому є логіка і необхідність, але раніше була схема, коли тільки окремі медичні установи могли проводити медичний огляд водіїв. Таку корупційну схему ДРС скасувала", — зазначила голова ДРС Ксенія Ляпіна.

У ДРС вважають, що кожна установа охорони здоров’я виконує свої функції згідно з ліцензією, а проведення медоглядів водіїв не є окремим видом лікарської спеціалізації. У зв’язку з цим такі заклади не мають потреби в отриманні додаткових документів для здійснення зазначеної діяльності.

У Державній регуляторній службі резюмували, що відтепер будь-який медичний заклад має право скликати комісію і проводити медогляд водія.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини