"Підтримати"
Новини
Всі новини

ЄС посилив умови співпраці для російських металургів

ЕС ужесточил условия сотрудничества для российских металлургов

Європа вводить мита проти постачальників холоднокатаного прокату з Росії у розмірі до 26%. Російські металурги називають мита таких розмірів фактично заборонними. У минулий понеділок ввела мита на російську сталь і Туреччина.

Єврокомісія планує ввести антидемпінгові мита на холоднокатаний плоский прокат з Росії і Китаю у розмірі 26 і 16% відповідно. Про це в четвер повідомило агентство Reuters з посиланням на джерела, знайомі з планами комісії.

Розслідування імпорту холоднокатаного прокату з Росії та Китаю було розпочато у квітні минулого року за скаргою об'єднання європейських металургів Eurofer.

У грудні Єврокомісія видала розпорядження митним органам реєструвати всі обсяги російського і китайського імпорту цієї продукції.

Основними російськими експортерами холоднокатаного прокату є Северсталь", Новолипецький металургійний комбінат і Магнітогорський металургійний комбінат.

Відкрито російські металурги не коментують ситуацію до публікації офіційних результатів розслідування, пише сьогодні російське агентство «РБК». Але джерела у двох великих металургійних компаніях РФ називають мита таких розмірів фактично заборонними.

Мішель Пророк

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини