"Підтримати"
Новини
Всі новини

Старий Новий рік - час здійснювати ритуали та обряди

Старый Новый год - время совершать ритуалы и обряды


Старий Новий рік – улюблене свято для багатьох людей по всьому світу. Ніч з 13 на 14 січня сповнена загадок і містики. Всі бажання, які ви загадуєте в цю ніч, майже напевно збуваються, нездійсненні мрії реалізуються. Все таємне стає явним. Принаймні, в це свято вірили наші предки. Якщо і ви готові повірити, то напередодні Старого Нового року проведіть магічні обряди і ритуали, які привернуть до вас удачу, здоров'я, багатство і любов!

Всі ритуали на Старий Новий рік мають дуже давнє коріння. Тому не дозволяйте собі ніякої самодіяльності. Дійте точно по інструкції, свято вірячи, що ваші прохання будуть почуті і правильно зрозумілі Вищими Добрими Силами!

Ритуал на гроші

Старый Новый год - время совершать ритуалы и обряды


Дуже простий і ефективний ритуал, який можна проводити тільки на Старий Новий рік. Ритуал вимагає невеликої підготовки. Кілька днів треба носити в гаманці 2 монетки срібного кольору (краще за все по 50 копійок). Вони повинні до вас «звикнути». Напередодні Старого Нового року візьміть свічку зеленого кольору (цей колір притягує гроші, долар адже не випадково зелений!), розтопіть трохи воску. Зробіть невеликий коржик і наліпить на нього з двох сторін заготовлені монети. Нехай у новорічну ніч ваш талісман буде при вас. Вранці покладіть в полотняний мішечок зеленого кольору і сховайте в затишне місце, наприклад, туди, де ви зберігаєте гроші та коштовності. Талісман весь рік буде притягувати до вас достаток. Перевірено!

Обряд на здоров'я

Старый Новый год - время совершать ритуалы и обряды


Одяг зберігає в собі погану енергетику. Якщо ви відчуваєте проблеми зі здоров'ям, у новорічну ніч спаліть якусь стару річ без жалю. Разом з нею згорять всі хвороби! За стародавніми повір'ями, треба спалювати ту річ, яку носили на «хворому» місці. Не в порядку серце - спаліть футболку. Болять ноги або ломить спина - у вогонь відправте штани. Головні болі? Старій шапці не місце у вашій шафі! До речі, можна спалити і проблеми. Напишіть те, що вас турбує на листочку, і спаліть його дотла!

Ритуал на любов

Старый Новый год - время совершать ритуалы и обряды


Напередодні Старого Нового року візьміть три свічки (червону, білу і зелену). Запаліть їх і поставте в кришталевий графин з водою. Сам графин встановіть на кругле дзеркало. Попросіть, щоб ваша любов була чистою, як джерельна вода, гарячої, як полум'я і прозорою, як дзеркало. Повторіть заклинання 3 рази. Ваш звужений неодмінно прийде до вас вже найближчим часом.

Ритуал на лад у сім'ї

Старый Новый год - время совершать ритуалы и обряды


Напередодні Старого Нового року приберіть квартиру. У будинку не повинно бути ні смітинки! Запаліть білу свічку і обійдіть з нею кожен куточок кожної кімнати. Потім наберіть у відро води, з запаленою свічкою прочитайте над ним «Отче наш» і ще раз гарненько вимийте всі підлоги в будинку, просячи, щоб чвари і скандали покинули його назавжди. Свічка нехай догорить сама.

Як ви бачите, ритуали й обряди на Старий Новий рік не вимагають великої підготовки і грошових вкладень. Спробуйте, не соромтеся уславитися старомодним. Людині ж так властиво вірити в чудеса і в будь-якій ситуації сподіватися на краще.

За матеріалами a-angel

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини