"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фірма заступника Кернеса заробила понад 4 млн грн на обслуговуванні пожежної сигналізації в Харківському метро

Фирма заместителя Кернеса заработала более 4 млн грн на обслуживании пожарной сигнализации в Харьковском метро

Напередодні Нового року, 28-30 грудня 2015 року, ТОВ «Інекс-Пульт» уклало низку угод на обслуговування систем пожежної сигналізації в харківському метро в 2016 році. Сума контракту склала 4,09 млн гривень, повідомляється у «Віснику держзакупівель».

КП «Харківський метрополітен» заплатить компанії 2,57 млн гривень, що в 1,5 рази більше, ніж у минулому році. Ще понад 1,5 млн гривень компанії заплатить КП «Підземне місто» за обслуговування пожежної сигналізації в підземних переходах.

Як повідомляє SKELET-info, засновниками ТОВ «Інекс-пульт» є компанія «Фірма «Інекс», Сергій Заприй, Віктор Меліхов і Олена Сухорада. А володіє компанією «Інекс» заступник Харківського міського голови Геннадія Кернеса з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов.

Цікаво, що в ході тендеру львівська компанія «Центр Безпеки Бізнесу» пропонувала ті ж послуги за 1,2 млн гривень, що більш ніж удвічі дешевше. Однак цю пропозицію відхилили через претензії за поданими заявками. А київське ТОВ «Безпека плюс» пропонувало все зробити і зовсім за 690 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме