"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бутусов: Нардеп Єгор Фірсов вийшов з фракції Блоку Порошенко

Бутусов: Нардеп Егор Фирсов вышел из фракции Блока Порошенко

Єгор Фірсов вийшов з фракції Блоку Порошенко в знак незгоди з рішенням фракції зберегти в своїх рядах корупціонера Кононенко. Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на сторінку в Фейсбуці журналіста Юрія Бутусова.

Єгор навів ще одну причину - це корупційна діяльність Олександра Грановського. Грановський - виконавець "брудної" роботи, це "складальник", який не гребує нічим. Для створення конкретних схем він отримує повноваження на управління конкретними судами, підрозділами СБУ та Генпрокуратури. Кононенко і Грановський - це клієнти НАБ, і це ті люди, які після зміни влади будуть або в бігах, або в судах.

Логічно, якщо на приклад Єгора послідують і інші депутати, для яких напередодні другої річниці загибелі Небесної сотні слова про боротьбу з корупцією - не порожній звук.

Вихід Фірсова - небезпечний сигнал для БПП, після якого вже не буде ані колишньої репутації, ні колишнього поваги, якщо не змінити ситуацію. Єгор завжди йшов перший, і коли в якості агітатора за Україну безстрашно їздив як єдиний представник української влади навесні 2014-го по Донецькій області, і зараз. Зараз страшніше. Адже тоді хто вороги було зрозуміло. А тепер треба пояснювати своїм, що принципи дорожче
Щоб повернути Фірсова треба прибрати Кононенко. Ніяких мінусів це не принесе - навпаки, зросте довіра.

Якщо фракція, де багато порядних і тверезомислячих людей, не знайде в собі сили переломити ситуацію, то вона буде продовжувати знищувати себе зсередини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини