"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Здрастуйте! - Ви міністр Аваков?". Арсен Аваков

"Здравствуйте! - вы министр Аваков?". Арсен АваковТихенько рухається черга, поки є інет, копаюся в смартфоні. Хтось бере за лікоть:
- Вітаю! - Посміхається незнайоме чоловіче обличчя - ви міністр Аваков?
- Так ..
- Я просто харків'янин, а зараз живу в Петербурзі, на сусідній рейс йду - а тут вас побачив-харків'янина ... - (щосили посміхається і ніяковіє одночасно) - ми в Харкові з вами жили .. - просто підійшов привітатися - в іншому місці і побачитися щось було б неможливо .. - (збентеження перемогло посмішку ..) - ви не думайте, ми дуже переживаємо за вас, дуже ... нехай все нормально буде з Україною і з Харковом. Тримайтеся - ми за вас вболіваємо, свої ж ..

Подякував, обмінялися кількома фразами - посміхнувся у відповідь його щирості, побажав удачі .. Сів у літак. Лечу. Думаю ..

Коли ж це я був у Петербурзі? .. Літак -саме місце згадати ..- прикрив очі і під рівномірний гул двигуна згадую ..

Он воно як .. 26 років тому це було (! .. Жах) .. тільки закінчив інститут і .. тоже зима була .. грудня .. морозно і промозгло..і красиво..і роботи купа було з документами в тамтешньому НДІ. Теж холодному .. і купив тоді синові там шапку фінську дитячу. Йому тоді трохи більше року било..на зекономлені відрядні інженера ... І вистачило ще тоді на дефіцит за тодішніми харківським мірками .. сиру купив до Нового року голландського якогось справжнього .. Побродив по музеях .. І журнал тоді купив "Новий світ "вільно .. що там було? Вже не пригадаю .. чи то Солженіцин, чи то Варламов або Давлатов .. на роботі потім, як зазвичай, читали по черзі всій лабороторіі. Але я був перший тоді .. Загалом гарне згадується ..
А про що думає він, той харків'янин? ..уже за тисячу кілометрів летить в Петербург. Про свій Харків з якого виїхав, і про який, як мені здалося, хвилюється? .. Дай Бог тобі щастя, земляк, за добрі думки і слова про Україну .. Хоч і в далекому Петербурзі, але ж "свій же" ..
І знаєш що, друже, Ти теж - тримайся!


Арсен Аваков на ФБ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини