"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 4 січня 2016 року

Гороскоп на 4 января 2016 года

Нелегко зберігати гарний настрій, оскільки емоційний фон дня надзвичайно мінливий. Щоб не поринути в зневіру, знайдіть собі цікаві справи або заплануйте зустрічі з людьми, які вміють розвеселити вас. У цей день багато схильні до деякого егоїзму, ставлять свої справи і інтереси на перше місце. Чи призведе це до конфліктів, залежить від вас.

Гороскоп Овен
День дуже сприятливий з фінансової точки зору. Можливо висновок дуже вигідних угод, вірогідні вдалі покупки. День підходить для будь-яких контактів, і ділові, і особисті зустрічі проходять добре. Можливе отримання цікавих пропозицій, які, може, і не змінять ваше життя, але настрій вже точно піднімуть.
У відносинах, що починаються в цей день, може бути присутнім елемент розрахунку. Це не так уже й погано для бізнесу, але недоречно в особистій сфері: хоча розрахунок ваш вірний, уникнути емоційного дискомфорту не вдасться.

Гороскоп Телець
День проходить спокійно, без потрясінь. Виникають лише незначні проблеми, з якими ви швидко справляєтеся. Вчасно прийняте правильне рішення допоможе вам зміцнити свої позиції, завоювати довіру людей, які вам дорогі. Проявіть наполегливість – і незабаром вам зроблять дуже привабливу і цікаве пропозицію.
Не виникає розбіжностей з близькими, в цей день можуть бути вирішені багато непрості питання. У романтичних стосунках вітається прояв ініціативи; винахідливість і винахідливість теж не будуть зайвими.

Гороскоп Близнюки
Нелегко домогтися того, до чого ви прагнете, день не позбавлений неприємних сюрпризів. Людина, якій ви довіряли, може несподівано стати на бік ваших недоброзичливців. Дуже небезпечно змішувати ділові та особисті інтереси. Майте на увазі, що звичайне ваша поведінка сьогодні здається навколишнім особливо кокетливим і тому може викликати неоднозначну реакцію.
Добре б взятися за якусь нову справу, цікаве і захоплююче, що вимагає творчого підходу. Близнюки, проводять день в неробстві, легко піддаються похмурим думкам, а до вечора можуть і зовсім впасти у зневіру.

Гороскоп Рак
Ви опинитеся в центрі уваги і напевно отримаєте від цього задоволення. В цей день на вашу адресу звучить маса компліментів, причому цілком щирих. З'являється шанс налагодити відносини з людиною, з яким ви довго не могли знайти спільну мову. Велика ймовірність романтичного захоплення, симпатія швидко перейде в більш серйозне почуття.
Знайдіть час для спілкування з членами сім'ї, займіться зміцненням родинних зв'язків. У цей день добре приймати гостей, можна запрошувати до себе людей, з якими ви пов'язані діловими інтересами. Самопочуття буде хорошим.

Гороскоп Лев
Дуже сприятливий день для комерційної діяльності, укладання угод. Можна купувати дорогу побутову техніку, транспортні засоби. Доходи можуть значно збільшитися, не виключено отримання грошей з несподіваного джерела. На жаль, люди, завидующие вашому успіху, почнуть будувати проти вас підступи. Будьте спостережливі – це допоможе вивести зловмисників на чисту воду.
Радує відсутність неясностей, непорозуміння у відносинах з близькими. Бажано відкрито говорити про те, що вас турбує і непокоїть: ви вчасно отримаєте підтримку. Ймовірно несподіване запрошення.

Гороскоп Діва
Можуть виникнути розбіжності з батьками і взагалі людьми старшого віку. Ви схильні відстоювати свої інтереси досить жорстко, це багатьом не подобається. Негативну реакцію оточуючих може викликати і ваше небажання йти второваним шляхом, слідувати традиціям. При цьому ваші експерименти виявляються переважно вдалими.
День сприятливий для поїздок, особливо – в північному напрямку; добре проходять романтичні подорожі. В роботі досягнуть успіху Діви, чия діяльність пов'язана з нерухомістю та сільським господарством.

Гороскоп Ваги
День навряд чи буде особливо плідним, зате порадує вас масою вдалих збігів і побалує позитивними емоціями. Він як не можна краще підходить для світських розваг, відвідування розважальних закладів. Можливі ні до чого не зобов'язують, але дуже приємні знайомства.
Терезам-батькам слід бути особливо уважними до дітей: сьогоднішні слова і вчинки представників знаку відіграють важливу роль у розвитку відносин. День підходить для переїзду, початку ремонту. Можливе отримання важливих звісток, що стосуються когось із родичів.

Гороскоп Скорпіон
День буде дуже насиченим. Події його не відразу вдасться оцінити правильно – вже дуже вони неоднозначні, але ситуація в цілому складається швидше сприятлива. Легко зав'язуються знайомства. Розпочаті в цей день відносини, як ділові, так і особисті, будуть тривалими і серйозними, якщо ви цього захочете.
Ви здатні користуватися різними (в тому числі надзвичайно оригінальними) методами для досягнення поставлених цілей, до того ж проявляєте похвальну наполегливість. Недоброзичливці навряд чи зможуть перешкодити вам.

Гороскоп Стрілець
Протягом цього дня ви не раз зіткнетеся з труднощами, але все ж зможете домогтися того, до чого прагнете. Наполегливість, винахідливість, оптимізм надзвичайно корисні; не завадить і вміння використовувати особисту привабливість для досягнення цілей. Плідно проходять зустрічі та ділові переговори. Є шанс знайти партнерів, співпраця з якими дозволить вам істотно підвищити свій рівень життя.
На жаль, можливі розбіжності з близькими. Інколи ви буваєте нечутливими, демонструючи байдужість до чужих почуттів. Однак щире бажання якомога швидше виправити допущені помилки допоможе вам уникнути конфліктів.

Гороскоп Козеріг
Вас чекає чимало суперечок. Відстоюйте свою точку зору: вона вірна, і незабаром навколишні визнають це. Дуже вдало складається день для Козерогів-чоловіків: вони можуть розраховувати на зміни на краще в усіх сферах життя. А ось дамам часом не вистачає поблажливість до чужих слабостей, що і призводить до сварок.
У цей день багато представників знаку приймають важливі рішення, що стосуються особистого життя, визначаються з планами на майбутнє і починають втілювати задумане в життя.

Гороскоп Водолій
День складається дуже нерівно, до того ж емоційний фон його нестабільний. Тому настрій ваш буде змінюватися набагато частіше звичайного, періоди душевного підйому і оптимізму чергуються з моментами повної спустошеності. На щастя, поруч є люди, готові і морально підтримати вас, і надати практичну допомогу.
Можливі незаплановані поїздки, у тому числі – далекі. Не виключені і цікаві зустрічі, нові знайомства. Небажано будувати далекосяжні професійні плани: незабаром надійде нова інформація, яка змусить їх скорегувати.

Гороскоп Риби
День, коли ваші достоїнства не залишаться непоміченими. Можливе отримання привабливих пропозицій, у тому числі – виходять від впливових і могутніх людей. День обіцяє успіхи в роботі, імовірна щедра нагорода за якісь колишні трудові подвиги. Плідно спілкування з представниками державних організацій, юридичні спори вирішуються в вашу користь.
У цей день ви схильні керуватися швидше за логікою і здоровим глуздом, ніж почуттями або інтуїцією. З одного боку, це приносить непогані плоди, з іншого – заважає налагодити стосунки з людьми, які важливі для вас.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини