"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 1 лютого 2016 року

Гороскоп на 1 февраля 2016 года

Цей день буде більш сприятливим для тих, хто приділяє більше уваги особистому житті, ніж роботі. Він підходить для спілкування з близькими, для обговорення питань, які вас турбують. Можна будувати спільні плани на майбутнє, домовлятися про способи досягнення цілей. Розбіжності і суперечки залишаються в минулому, а знайти спільну мову виявляється дуже легко.

Гороскоп Овен
Вам потрібно багато чого встигнути, тому намагайтеся не витрачати даремно ні хвилини. За складні справи, навіть якщо вони здаються неприємними, варто взятися з самого ранку – адже це найбільш плідна частину дня. На той же час можна призначати переговори, в тому числі – з людьми, з якими ви раніше не співпрацювали.
Непростий день з точки зору особистих відносин. Ви приймаєте рішення, які не по душі близьким. Будьте готові до критики на свою адресу і намагайтеся не відповідати на неї різкими і образливими зауваженнями.

Гороскоп Телець
Починайте день без суєти і поспіху: в першій його половині важливо приймати обдумані рішення та не здійснювати необачних вчинків. У першу чергу це стосується професійної сфери, тим більше що ви схильні турбуватися з-за будь-яких помилок, допущених у роботі.
Друга половина дня підходить для зустрічей з друзями, будь-якого спілкування в неформальній обстановці, а також відвідування розважальних заходів. Ви зможете не тільки від душі повеселитися, але і зав'язати корисні знайомства.

Гороскоп Близнюки
Сприятливий день для роботи, досягти успіху в ній буде зовсім неважко. Ви охоче користуєтеся новими методами, експерименти виявляються вдалими. Ідеї, що з'являються в цей день, діляться на два типи: просто вдалі і абсолютно геніальні. Можливі корисні знайомства. Вдасться справити сприятливе враження на людей, які відкриють перед вами шлях до кар'єрних вершин.
Нікому не вдасться ввести вас в оману або зловживати вашою довірливістю. Ви спостережливі і моментально виводите на чисту воду всіх, хто хоч трохи нещирим з вами.

Гороскоп Рак
Відмінний день для творчості, різноманітних експериментів і пошуку нестандартних рішень. Не варто йти второваною дорогою: шукайте власний шлях і не сумнівайтеся, що він приведе вас до мети. Сприятливий день для нових знайомств, почала ділових відносин. Є шанс знайти нову роботу або укласти довгострокову угоду про співробітництво.
Гармонійно складаються стосунки, знаходити спільну мову з близькими допомагає гостра інтуїція: ви здогадуєтеся про думки, почуття і бажання інших людей.

Гороскоп Лев
Буде можливість поспілкуватися з цікавими людьми, зав'язати корисні знайомства, домовитися про спільну діяльність. Однак варто мати на увазі, що питання, які обговорюються в цей день, не будуть вирішені остаточно, і пізніше буде потрібно до них повернутися.
Не всі завдання вирішуються легко, але, проявивши наполегливість, ви впораєтеся з ними. Можливі грошові надходження, в тому числі незаплановані і значні. Зверніть особливу увагу на інформацію, яку отримаєте у другій половині дня: вона вам скоро знадобиться.

Гороскоп Діва
День принесе чимало приводів для радості, приємних сюрпризів і добрих новин. Нудьгувати не доведеться: вас чекають цікаві справи і захоплюючі бесіди. Буде можливість проявити себе, показати, на що ви здатні. Можна трохи пофантазувати, відійти від звичного способу дій.
Важливі рішення варто приймати самостійно: інтуїція не підведе, і краще орієнтуватися на її підказки, ніж поради зі сторони. У другій половині дня буде потрібно розбірливості у контактах, оскільки в цей час до вас будуть тягнутися сумнівні особистості.

Гороскоп Ваги
Відповідний день для того, щоб проявити лідерські якості, показати, що ви здатні впоратися з вирішенням будь-яких питань. Ви виступаєте ініціатором конструктивних і плідних дискусій, користуєтеся будь доброю нагодою, щоб висловити свою точку зору. З'являються нові союзники, завдяки яким стає можливим вирішення якихось заплутаних ділових питань.
Ви добре розбираєтеся в людях, ваше перше враження про новому знайомому буде вірним. Можна приймати гостей, організовувати якісь незвичайні вечірки.

Гороскоп Скорпіон
Ви здатні впоратися з будь-яким завданням, що потребує вирішення у цей день. Життєвих сил та енергії у вас достатньо для того, щоб не тільки у своїх справах навести порядок, але і допомогти тим, хто опинився у складній ситуації. Вітається прояв ініціативи у справах, можна починати роботу над спільними проектами. Буде шанс по-новому розставити акценти у відносинах з керівництвом і діловими партнерами, досягти більшої поваги і визнання ваших заслуг.
Відповідний день для того, щоб будувати короткострокові плани і приступати до їх реалізації. Сьогодні вам із задоволенням допоможуть друзі та близькі. Можливо початок романтичних відносин.

Гороскоп Стрілець
Справ і турбот буде дещо більше, ніж зазвичай, так що постарайтеся правильно розпорядитися своїм часом і не витрачати його даремно. Намагайтеся не занадто захоплюватися розмовами з діловими партнерами і колегами: обговорення поточних справ може бути цікавим, але навряд чи виявиться плідною. Обережніше з грошима – чим менше буде витрат, тим краще.
Відповідний день для покупки якихось речей, якими будете користуватися не тільки ви, але і ваші близькі. Вдало складуться ділові поїздки, а ось романтичні подорожі можуть не виправдати очікувань.

Гороскоп Козеріг
Дійте рішуче, і у вас буде шанс реалізувати давні задуми. Навряд чи хтось зможе вам перешкодити. Сприятливий день для ділових переговорів: ви проводите їх дуже переконливо, тому майже не зустрічаєте заперечень. Можливо висновок угод, які дозволять вам отримати значний прибуток.
З'являються нові ідеї, що стосуються облаштування будинку або переїзду. Діяти зопалу не варто, проте думки, що завітали до вас, цілком заслуговують уваги і обговорення з близькими: разом ви зможете все продумати.

Гороскоп Водолій
День насичений і напружений, але вам вдається зберігати спокій. Це дуже до речі, бо на вас чекають зустрічі з дуже емоційними людьми. Якби не ваша холоднокровність, суперечок навряд чи вдалося б уникнути. Дипломатичність і такт допомагають досягти компромісу, а в деяких випадках – навіть домовитися про перемир'я з давніми недругами.
Симпатії спалахують швидко і яскраво, опиняючись, що особливо приємно, взаємними. Не виключена любов з першого погляду. Водолії, у яких буде шанс кардинально змінити своє життя на краще, неодмінно скористаються ним.

Гороскоп Риби
Ви будете настільки зайняті чужими справами, що на час забудете про власні проблеми і труднощі. Саме це допоможе пізніше поглянути на них з нової точки зору. Відповідний день для планування і початку нових проектів; бажано заздалегідь заручитися підтримкою союзників – як раз зараз з ними буде важко домовитися.
Риби частіше звичайного дозволяють собі різкі висловлювання, критичні зауваження. Оточуючим це не дуже приємно, але вони все ж не ображаються – і саме тому сварок вдається уникнути.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини