"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Чернігові створять нові умови життя для інвалідів-візочників

В Чернигове создают новые условия жизни для инвалидов-колясочниковДля людей з обмеженими фізичними можливостями Чернігова створюють реабілітаційний центр.

Таку інформацію повідомляє видання "Час Чернігівський".

Центр знаходиться на вулиці Станіславського, 40 у Чернігові. На сьогодні до нього приїжджають щодня десятки людей на інвалідних візках.

За словами директора Центру Дмитра Соболєва, у Чернігові буде створено потужний
центр медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку.

Дмитро Соболєв каже, що створити центр для реабілітації інвалідів у Чернігові було його мрією протягом майже усього життя.

"Я думав про це давно, адже такого центру для інвалідів на візках у нас, на Придесенні, досі не існувало. Фактично немає навіть спортзалу для людей з особливими потребами. Тож зрозумів – не варто чекати, доки «прозріє» якийсь чиновник чи можновладець, потрібно діяти самим. Порадився з близькими, друзями, знайомими «спінальниками», як називають іще людей на візках, і всі вони підтримали цю ідею – створення такого центру. Також я багато спілкувався з людьми з особливими потребами по всій Україні – у Львові, Києві, Вінниці, Луцьку… Вони охоче ділилися зі мною своїм досвідом. Так, звісно, необхідно було створити дієву громадську організацію, яка б займалася всіма цими питаннями на Чернігівщині. Тобто ми – обласна організація, піклуємося також про людей у районах, в сільській глибинці. Взагалі, одна людина, якою благородною не була б її мета, нічого не зможе вдіяти самотужки. Але, якщо ми об’єднаємося, то здатні зробити багато", - відмітив Дмитро Соболєв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме