"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жіночий алкоголізм - біда для сім'ї

"Женский" алкоголизм - беда для семьи


Головною причиною згубної пристрасті жінок до алкоголю є їх нестійкий психічний стан. На відміну від чоловіків, жінки часто починають споживати спиртні напої від самотності або після втрати близької людини. Нерідко страждають алкоголізмом домогосподарки, які пожертвували своєю кар'єрою і роботою заради сімейного щастя.

Жінки більше потребують співчуття, ніж чоловіки. Якщо жінка не відчуває підтримки рідних і друзів, то вона знаходить для себе єдине рішення - замінити близьку людину алкоголем. Тим самим на деякий час дійсно полегшує внутрішні переживання.

У представниць слабкої статі запійні стани виникають швидше, ніж у чоловіків. Саме тому поширена думка, що "жіночий алкоголізм" невиліковний.

Рідні та близькі іноді занадто пізно звертають увагу на лихо, що насувається. Це пов'язано з тим, що жінка намагається пити непомітно для членів своєї сім'ї. Вона це робить в самоті або з подругами по "нещастю". І лише коли вживання алкоголю перетворюється в запій і формується абстинентний синдром, родичі починають "бити тривогу".

Жінки, схильні до алкоголізму, як правило, не звертають уваги на свій зовнішній вигляд, їх голос грубішає, виникає агресія до навколишніх і постійна брехня. Мати не приділяє уваги своїм дітям, а дружина уникає чоловіка і навіть може йому змінювати.

Лікування алкогольної залежності на запущеній стадії можливо тільки з залученням лікаря-нарколога.

Багато хто припускають, що "жіночий алкоголізм" невиліковний. Хоч це і не так, але певна частка правди в цьому є. Варто сказати, що суттєвих відмінностей цієї хвороби у чоловіків і жінок фактично немає. Представники обох статей можуть впоратися з алкогольною залежністю за допомогою одних і тих же методів лікування.

Таким чином, чим раніше жінка звернутися за допомогою до лікаря, тим у неї більше шансів швидше повернутися до нормального життя.

За матеріалами medobaza

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини