"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені: тривалість життя людини безпосередньо залежить від обсягу її талії

Ученые: продолжительность жизни человека напрямую зависит от объема его талии

Вчені впевнені в тому, що обсяг талії не повинен бути більше половини росту людини. Приміром, якщо у чоловіка 30 років зріст становить 178 см, об'єм талії у нього не повинен перевищувати 89 см.

Якщо ж обсяг талії зросте до 107 см, що дорівнює 60% співвідношення талії і зростання, то тривалість його життя скоротиться на 1,7 року.

А якщо у жінки 30 років зростання становить 162,5 сантиметрів, а талії – 97,5 сантиметрів замість 81, то тривалість життя такої жінки буде коротшим на 1,4 року.

До таких висновків вчені змогли прийти в результаті проведеного дослідження способу життя людини і тривалості її життя, починаючи з 1985 року. Результати показали, що досліджувані учасники, які страждали від ожиріння, вмирали на 10 і 20 років раніше.

Як відомо, в нинішній час фахівці, для вимірювання співвідношення маси тіла і зросту, використовують Індекс маси тіла. Але дослідники повідомляють, що цей спосіб не є ефективним, оскільки не дає розуміння про ризик передчасної смерті внаслідок ожиріння.

Експерти також відзначили, що найбільш небезпечним типом ожиріння для чоловіків є те, коли надлишок жирових тканин розміщується в зоні живота і верхньої частині тулуба.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини