"Підтримати"
Новини
Всі новини

Марк Цукерберг вважає Україну своєю другою батьківщиною та має намір ввести санкції проти росіян в Фейсбук

Марк Цукерберг вважає Україну своєю другою батьківщиною та має намір ввести санкції проти росіян в Фейсбук


Засновник і власник соціальної мережі Фейсбук Марк Цукерберг назвав себе українцем і анонсував санкції проти росіян в Фейсбук. Він розповів, що за власним бажанням вводить санкції проти Росії.

"Мало хто знає, але наш рід з боку мами походить з Умані, а сам я, хоч і не є сильно віруючий, але кілька разів їздив з хасидами інкогніто в Умань на святкування Рош а-Шана і вважаю Україну своєю другою батьківщиною. Тому не можу спокійно дивитися, що Росія витворяє в Криму та на Донбасі. Крім того, коли я приїжджав до Росії і спілкувався з президентом, здається тоді це був Медведєв, він наступив мені на ногу і навіть не вибачився, тому я вважаю, що він це зробив спеціально. Так поводяться тільки дикі й невиховані люди",
— розповів мільярдер.

Він сказав, що має намір відключити можливість писати в Фейсбук російським користувачам і закликав інші соціальні мережі, зокрема Твіттер, зробити теж саме.

"Це безумовно піде на користь світовій павутині, так як ми не дамо можливість московським "троллям " там гадити", — пояснив свою ініціативу засновник Фейсбук.

Введення даних санкцій планується зробити вже в цьому місяці.

За матеріалами hunta.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини