"Підтримати"
Новини
Всі новини

Прогноз експерта щодо цін на пальне у 2016 році

Прогноз эксперта относительно цен на горючее в 2016 годуЯкщо ціна на нафту не залишиться на цьому ж рівні, середня вартість бензину А-95 становитиме $0,7-0,8 за літр.

Наразі ймовірність як подорожчання, так і здешевлення бензину однакова. Навіть падіння цін на нафту не гарантує, що на українських АЗС стане дешевшим пальне.

"На сьогодні є чотири фактори, які формують ціну. Два фактори показують тенденцію до зниження цін, а два — до збільшення. Зокрема до зниження веде падіння ціна нафту та малий попит на бензин в Україні. Через це нафтотрейдери боротимуться за споживача і коригуватимуть ціни вже на АЗС", - розповів Gazeta.ua Геннадій Рябцев, директор науково-технічного центру "Психея"


До подорожчання веде курс валюти.Зараз нема оптимістичного прогнозу щодо зміцнення гривні.

"При падінні курсу нацвалюти на 10 копійок, через два тижні ціна на бензин зростає на 6-7 копійок. Ще один чинник подорожчання — акцизи. Бюджет ще не підписаний, тому важко спрогнозувати, які є податкові зміни і який буде акциз на нафтопродукти.Розкид цін бензину марки А-95 зараз становить понад 2 гривні. В Україні є 15 різновидів бензину цієї марки. Середня вартість становитиме від 70 до 80 центів за літр, але вона може коливатися", - каже Геннадій Рябцев.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини