"Підтримати"
Новини
Всі новини

Незвичайні велосипеди зі всього світу. ФОТО

Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО

Велосипед вважається найпоширенішим засобом для пересування. За деякими підрахунками відомо, що у світі експлуатується близько 1 млрд велосипедів. Самою велосипедною країною називають Данію. Середньостатистичний житель країни проїжджає близько 900 км у рік за допомогою цього транспортного засобу.

Дерев'яний велосипед
Перший у світі велосипед був виготовлений з дерева. Сталося це в 1791 році-у Франції. Він мав два колеса і був, м'яко кажучи, незручним. На виготовлення такого транспортного засобу у майстра йшло дуже багато часу, бо робота була повністю ручною. Через деякий час природний матеріал був замінений на метал і пластик.
Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО


Виробництвом дерев'яних велосипедів в нинішній час займається японська компанія Sueshiro Sano. Як і раніше, практично всі деталі для цього велосипеда зроблені вручну. В якості матеріалу використовується бамбукове дерево або шпон. Одним з постачальників бамбука є Китай, Аргентина, Республіка Гана. Серед європейських виробників дерев'яних велосипедів виділяється англійська компанія BambooBike. У виробництві використовується бамбук рама.

Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО
Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО


Картонний велосипед
Ізраїльським дизайнером і інженером був створений екологічний зразок велосипеда. Він застосував картон і гуму у виробництві. Незважаючи на те, що він легкий (близько 9 кг), його колеса неможливо пробити, бо вони виготовлені з гуми. При цьому його вартість рекордно мала – до 12 доларів. Велосипед з картону витримує вагу до 220 кг Основою технології послужили орігамі. Відомо, що після складання, фігури стають міцніше в кілька разів. На даному етапі велосипед готується до серійного виробництва.
Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО


Велосипед-рюкзак
Зручний велосипед, а при необхідності – переносний рюкзак. Так можна охарактеризувати даний винахід. Австрійський винахідник Томас Кайзер задався питанням: чому б не зробити велосипед переносним і не наділити його функцією рюкзака. Bergmonch – цікава розробка вагою 9 кг, що дозволяє своєму власнику подорожувати без обмежень. Для трансформації велосипеда в рюкзак знадобиться не більше 2 хвилин. Яскрава задумка втілила всі мрії туристів.

Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО
Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО


Вигнутий велосипед
Дизайнер з Великобританії Кевін Скотт придумав божевільну ідею – велосипед, який можна скрутити. Як протиугінний засіб можна використовувати сам велосипед, закрутивши його навколо стійки.
Необычные велосипеды со всего мира. ФОТО

Молодий дизайнер отримав премію в номінації «Молоді дизайнери» в розмірі 500 фунтів за революційну розробку. В Англії питання крадіжки велосипедів стоїть дуже гостро. Наприклад, у Лондоні щодня крадуть до 50 велосипедів. Але, закрутивши транспортний засіб навколо першого ліпшого стовпа, власник виключає цей ризик. Кевін заявив, що витратить виграні гроші на подальшу модернізацію свого винаходу. Поки гнучкий велосипед існує лише в одиничному екземплярі. Необхідно провести ще багато досліджень на міцність, безпеку і рентабельність. Але ця ідея вже активно розвивається.

За матеріалами: МирФактов

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме