"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Міфи про алкоголь - вся правда від медиків

Мифы об алкоголе - вся правда от медиковМіф 1. Обов'язково потрібно підвищувати градус

Як стверджують експерти, не грає ролі що і за чим пити. Людині стає погано від того, наскільки швидко і багато вона випила, а не від невдалих комбінацій напоїв.

Міф 2. Алкоголь з кофеїном бадьорить

Насправді, кофеїн разом з алкоголем впливає на почуття сп'яніння, через що людина може пити більше. Таким чином, збільшена доза алкоголю навпаки робить людину більш сонною.

Міф 3. Чим старіше вино - тим краще

Як кажуть фахівці, деякі вина краще випити в перший рік або два після виробництва. Крім того, чим дешевше вино - тим швидше його треба випити, тому при виборі напою слід відштовхуватися від цього правила.

Міф 4. Щоб протверезіти, достатньо години

Як стверджують медики, однієї години достатньо для одного напою. З кожною новою склянкою випитого, слід накинути тридцять хвилин.

Міф 5. Алкоголь допомагає боротися з простудними захворюваннями


За словами медиків, алкогольні напої навпаки допомагають розвиватися хворобам, оскільки коли людина випиває, імунна система організму слабшає. Єдине, з чим згодні лікарі - це невелика кількість теплого вина або глінтвейну, тому що саме такий напій може навпаки допомогти організму у боротьбі з хворобою.

Міф 6. Алкоголь допомагає зігрітися


За словами експертів, при вживанні шкірні судини розширюються і до поверхні тіла приливає більше крові, що викликає ефект тепла. Але насправді зігрівається тільки шкіра, яка швидко віддає тепло і людині стає ще холодніше.

Міф 7. Алкоголь підвищує потенцію


У малих кількостях алкоголь допомагає розслабитися і налаштуватися на потрібний лад, але сама потенція навпаки знижується, тому що зменшується вироблення статевих гормонів.

Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини