"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Викрадати автомобілі в Києві стало небезпечно для здоров'я злочинців

Похищать автомобили в Киеве стало опасно для здоровья преступников

Сьогодні начальник Київської поліції Андрій Крищенко провів брифінг з питання боротьби з викрадачами автомобілів. Днями було затримано дві групи правопорушників, які спеціалізуються на цьому виді кримінального бізнесу.

Одна з них складалася з трьох жителів київської області. Інша з двох гастролерів із Закарпаття і їх полковника, громадянина сонячного Азербайджану.
У груп була різна спеціалізація. Одна група викрадала дорогі авто і були затримані після викрадення Toyota Land cruiser 200. Друга спеціалізувалася на більш недорогих авто - Ваз 21014.

Читайте на Infokava.com: У Києві небайдужі свідки допомогли поліції знешкодити банду автограбіжників

Зараз їм обирається запобіжний захід.

Головний посил сьогоднішнього брифінгу, це те, що після призначення головою Національної поліції Хатией Деканоїдзе нового начальника Київської поліції, викрадати автомобілі в Києві стало небезпечно для здоров'я і свободи правопорушників. І вони можуть не сподіватися на кришування з боку правоохоронних органів.

Будемо сподіватися, що з цього року суди, прокуратура і поліція будуть в команді добиватися справедливих і адекватних вироків для злочинців, які не дають спокійно жити київським автолюбителям.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини