"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 2 січня 2015 року

Гороскоп на 2 января 2015 года

Непросто виявляється оцінити реальне положення справ, тому що ілюзії занадто сильні, а фантазія відрізняється завидним багатством. Мрії здаються куди привабливіше дійсності, але захоплюючись ними, ми втрачаємо можливість змінити ситуацію. У цей день не рекомендується вживати алкоголь, оскільки він особливо негативно позначається на можливості міркувати розсудливо.

Гороскоп Овен
Не самий простий з точки зору спілкування, вам може бути складно порозумітися навіть з людьми, з якими ви раніше легко знаходили спільну мову. Головне – не давати пустячной сварку розростися до серйозного конфлікту. Не забувайте, що щире дружелюбність та почуття гумору допомагають згладити багато гострі кути.
День підходить для відпочинку. У вашому випадку це означає, що потрібно не без діла сидіти, а займатися чимось новим, відмінним від звичних справ. Повна неробство вас стомлює і псує настрій.

Гороскоп Телець
Дуже сприятливий день, з якого потрібно отримати максимум користі. Чим більше різноманітних справ ви заплануєте, тим краще. Добре проходять зустрічі, на яких обговорюються практичні питання, а також все, що пов'язано зі спільною діяльністю і розподілом прибутку.
Можна розраховувати на допомогу старих знайомих, а також підтримку людей, разом з якими ви реалізовували якісь проекти. Ймовірно отримання грошей з несподіваного джерела; не виключене повернення старого боргу.

Гороскоп Близнюки
Впевненість у власних силах, властива вам сьогодні, сприяє успіху в багатьох починаннях. Іноді ви відчуваєте серйозне нервове напруження, але позитивний настрій допомагає з ним впоратися. До того ж, що б не відбувалося, ви зосереджені на цілі, якої прагнете досягти, і збити вас з пантелику навряд чи хтось може.
Можуть знадобитися гроші – наприклад, на витрати, пов'язані зі зростаючими потребами членів сім'ї. Будьте впевнені, що витрати не виявляться марними. У другій половині дня можливі подарунки.

Гороскоп Рак
Ви повні сил, рішучі й діяльні. Важко уявити, що могло б перешкодити вам досягти бажаного. Завидна цілеспрямованість веде вас до успіху, допомагаючи випередити представників інших знаків. Можливо початок суперництва або відкритої боротьби; ви зможете вийти переможцем, але для цього потрібні терпіння і завзятість.
Вірогідні приємні зустрічі і романтичні побачення, не виключені несподівані візити. Ви раді будь-яким відступам від звичного ходу подій і не скаржитеся, якщо доводиться на ходу змінювати плани.

Гороскоп Лев
Ви готові до справжніх подвигів, і трохи засмучуєтеся, тому що сьогодні вони не потрібні. Це – єдиний неприємний момент дня, який у всьому іншому складається просто чудово. Вдасться знайти застосування своїм талантам, реалізувати давні плани і задуми. У Левів, які присвятять цей день роботі, буде шанс реалізувати свої професійні позиції.
Цей день краще підходить для ділових контактів і переговорів, ніж для дружніх зустрічей. Якщо ви все ж вирішите провести час з друзями, варто заздалегідь подумати про те, чим ви будете займатися і як розважатися, щоб нікому не довелося нудьгувати.

Гороскоп Діва
Відповідний день для того, щоб вирішити власні проблеми, допомогти друзям і близьким, навести порядок у власній і чужій життя. Багато чого вдасться досягти завдяки підтримці давніх союзників: ви знаєте, про що і як їх слід просити, і отримуєте саме те, чого очікували. Можливі успіхи в комерційній діяльності, є шанс укласти вигідні угоди.
Добре складаються поїздки, навіть якщо ви відправляєтеся в дорогу без особливого бажання. Відмінно проведуть день і Діви, які вважатимуть за краще залишитися вдома: такі представники знаку просто знайдуть собі справу по душі.

Гороскоп Ваги
День буде дуже цікавим і корисним, якщо ви спробуєте скористатися всіма можливостями, які він відкриває. Сьогодні ви не тільки енергійні та діяльні, але і дуже дисципліновані, намагайтеся не йти на поводу у своїх слабкостей, не лінуйтеся і не сидіть склавши руки.
Можливі грошові надходження, повернення старих боргів. Буде шанс зробити вдалі покупки, у тому числі великі. З точки зору романтичних стосунків день досить сприятливий. Якщо ви хочете, щоб ситуація змінилася на краще, проявіть ініціативу.

Гороскоп Скорпіон
Сприятливий день для нових починань, у тому числі – потребують творчого підходу і нестандартного погляду на речі. Можлива поява нових захоплень і хобі, які з часом перетворяться у нове джерело доходів. Яскраво проявляються лідерські якості, є шанс зібрати команду однодумців і разом з ними взятися за реалізацію якогось цікавого проекту.
З вирішенням будь-яких питань ви справляєтеся швидко завдяки підказок інтуїції, яка сьогодні особливо гостра. Непоганий день для дрібних покупок; великі придбання краще відкласти.

Гороскоп Стрілець
Відмінний день для навчання: нова інформація засвоюється легко, ви швидко запам'ятовуєте будь-які корисні відомості, не допускаєте навіть незначних помилок. Ймовірна вдала складання іспитів (у першу чергу – усних). Можуть виникати незначні розбіжності з близькими, але серйозних конфліктів ви не втрачаєте, гармонія і взаєморозуміння зберігаються.
Можна обговорювати робочі питання, зустрічатися з людьми, з якими ви пов'язані діловими інтересами. Є шанс приємно провести час в дружній компанії. Спільні поїздки будуть дуже захопливими.

Гороскоп Козеріг
День цікавих зустрічей і приємного спілкування. Ви легко сходитеся з людьми, виробляєте сприятливе враження на тих, хто бачить вас вперше, і знаходите спільну мову навіть з тими, з ким раніше взагалі ніхто не міг порозумітися. Можливі великі грошові надходження або укладення правочинів, які принесуть помітну прибуток.
Сміливо діліться своїми ідеями, навіть самими незвичайними – вони обов'язково зустрінуть підтримку. Якщо мова йде про бізнес, буде шанс знайти інвесторів. В особистих відносинах переважає вплив позитивних відносин, ви відмінно злагоді з близькими.

Гороскоп Водолій
Ви енергійні, рішучі і керуєтеся самими благими намірами – відмінне поєднання для того, щоб зробити щось хороше та корисне. Буде можливість допомогти людям, які опинилися у скрутному становищі, підтримати того, хто впав духом, розвеселити загрустивших. Не дивно, що люди будуть тягнутися до вас і радіти вашому товариству.
Легко зав'язуються знайомства, можуть початися і відносини – наприклад, романтичні. Проте варто бути готовим до того, що від вас будуть чекати поступок і жертв, нехай і невеликих. Подумайте, чи хочете ви постійно йти на них.

Гороскоп Риби
Ви не схильні приховувати що б то ні було, соромитися своїх почуттів або утримуватися від критичних зауважень. Відкритість і прямота, притаманні вам, за інших обставин могли б викликати сварки, але сьогодні оточуючі реагують на них дуже спокійно. Це, однак, не привід зовсім забувати про делікатність.
Відповідний день для фізичної праці, занять спортом: помірні навантаження добре позначаються і на самопочутті, і на настрої. Другу половину дня присвятіть планами на майбутнє: зараз їх можна як слід продумати та обговорити з друзями.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини