"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 29 грудня 2015 року

Гороскоп на 29 декабря 2015 года

Наполегливість, твердість допомагають довести справи до кінця, і ні передсвяткова суєта, ні атмосфера загального везіння не відволікають від розпочатого. Для багатьох цей день буде пов'язаний з великими професійними успіхами або змінами на краще у фінансовій сфері. Можна і треба братися за нові проекти разом з друзями.

Гороскоп Овен
У цей день добре займатися чимось справді важливим. Наприклад, якщо ви укладаєте угоди або робите покупки – нехай вони будуть по-справжньому великими. Найбільших успіхів домагаються Овни, які співпрацюють з жінками. Сприятливий день для ділових поїздок, контактів з іноземцями.
Ви отримуєте задоволення, організовуючи різноманітні розваги для друзів і родичів, але часом забуваєте про те, що люди втомлюються швидше, ніж ви. Тримайте свою життєву енергію в розумних рамках, це допоможе уникнути сварок.

Гороскоп Телець
Ви не ускладнюєте собі життя, і правильно робите. У цей день вірні рішення лежать на поверхні, і зовсім не потрібно ламати собі голову, розмірковуючи, чим же зайнятися – просто вибирайте те, чого дійсно хочеться. Хороший день для зустрічей з колегами у неформальній обстановці. З чуток і пліток можна отримати якусь корисну інформацію.
Ймовірно отримання звісток від дорогого вам людини, можливо несподіване запрошення в гості. Чим природніше і безпосередніше ваша поведінка, тим привабливіше ви для оточуючих.

Гороскоп Близнюки
День дуже приємний: здається, що все виходить легко, вас чекають приємні сюрпризи, несподівані удачі. Проблеми, які турбували вас останнім часом, зважаться несподівано швидко. Це не самий багатообіцяючий день з ділової точки зору, але будувати довгострокові плани можна.
Близнюкам доставляють задоволення домашні справи, наведення порядку у своєму помешканні, внесення якихось змін в його обстановку. Але представники знаку все не упустять можливості вийти в світ і справити незабутнє враження на оточуючих.

Гороскоп Рак
У цей день ви легко справляєтеся з самими різними завданнями, але найбільше задоволення отримуєте від справ, що дозволяють привернути до себе загальну увагу. Добре займатися організацією громадських заходів, виступати на різноманітних зібраннях. Раки, чия діяльність має відношення до реклами або шоу-бізнесу, досягнуть великих успіхів.
Можливі грошові надходження, в тому числі вельми значні. Близькі допоможуть витратити отриману суму. Ймовірно початок службового роману, який не тільки принесе багато радості, але і зіграє у вашому житті важливу роль.

Гороскоп Лев
Настрій часто змінюється, ви легко впадаєте у відчай. Якщо не відразу вдається досягти успіху в якійсь справі, нехай і самому незначному, ви готові все кинути і здатися, і ніякі умовляння, ніяка підтримка оточуючих не у вас вселяють оптимізму. Домашні турботи забирають набагато більше часу, ніж зазвичай, причому те, що виходить в результаті, вас абсолютно не влаштовує.
Зірки рекомендують зайнятися чимось значним і важливим – у цьому випадку вам вдасться мобілізуватися, зайняти більш активну життєву позицію.

Гороскоп Діва
Сприятливий день, який відкриє перед вами дуже цікаві можливості. Є шанс знайти нових друзів або впливових покровителів, не виключено і початок нового роману. Імовірні значні грошові надходження, не виключено, що саме завдяки їм ви вирішите відкрити власну справу або реалізувати якийсь ризикований бізнес-проект.
День обіцяє зміни на краще в особистому сфері. У відносин, які, здавалося, зайшли в глухий кут, з'являються нові перспективи. На нових знайомих ви справляєте враження, кращі риси вашого характеру не залишаються непоміченими.

Гороскоп Ваги
Вдасться реалізувати професійні плани. Ви наполегливі та енергійні, не здаєтеся, навіть якщо обставини складаються не найсприятливішим чином. Ваги-керівники легко знаходять спільну мову з підлеглими. Представники знаку швидко справляються з вирішенням адміністративних і організаційних питань.
В особистому житті ви волієте не проявляти ініціативи, спокійно спостерігати за розвитком ситуації. Такий підхід цілком виправданий – він дозволяє уникнути необачних вчинків і поспішних рішень.

Гороскоп Скорпіон
Перша половина дня проходить не найсприятливішим чином: занадто багато у вас справ, занадто висока відповідальність, яку ви на себе звалили (і не з власної, до речі, ініціативи). Можливі розбіжності та конфлікти з впливовими людьми, не виключено, що в результаті ви втратите значну суму.
У другій половині дня ситуація покращиться і в цілому, і ваше ставлення до подій навколо. Ви побачите відразу декілька можливостей спрямувати розвиток подій в більш симпатичне вам русло. Підніме настрій несподівана зустріч зі старим знайомим.

Гороскоп Стрілець
Можливі грошові надходження, нехай не дуже значні, але дуже своєчасні. Буде шанс зробити вдалі покупки, у тому числі великі. Можуть виникнути проблеми у відносинах з людьми, з якими ви довго були пов'язані діловими інтересами, але трохи пізніше вдасться знайти спільну мову і продовжити плідну співпрацю.
Близькі розуміють вас, із задоволенням підтримують всі ваші починання. Другу половину дня використовуйте для прогулянок та активного відпочинку – це забезпечить гарний настрій і відмінне самопочуття.

Гороскоп Козеріг
Сприятливий день для ділових переговорів, а також обговорення будь-яких важливих питань. Свою точку зору ви відстоюєте спокійно і з гідністю, нікого не ображаючи, це викликає повагу. Сьогодні вам вдається зрозуміти навіть людей, чий світогляд принципово відмінно від вашого, домовитися з недавніми ворогами якщо не про співпрацю, то хоча б про перемир'я.
Вірогідні вдалі поїздки, далеко від дому можна зробити вдалі покупки. Вечір – чудовий час для відвідування світських заходів. Можливо початок романтичних відносин, які швидко приймуть серйозний характер.

Гороскоп Водолій
В цей день вам вдасться заручитися підтримкою людей, які здатні допомогти у вирішенні дуже серйозних проблем, зробити можливим майже неможливе. Все, що ви робите, привертає загальну увагу, не виключено, що у вас з'являться нові шанувальники і союзники. Корисно брати участь у громадських заходах.
День добре підходить для вирішення фінансових питань. Грошові надходження виявляться трохи більше, ніж ви очікували. Радують зміни в особистому житті. Оптимізм і впевненість у завтрашньому дні додають вам привабливості.

Гороскоп Риби
Будьте обачними при виборі союзників: ви ризикуєте довіритися людині, яка вас незабаром підведе. Потрібно бути гранично уважними при оформленні і підписання будь-яких документів, за допущену помилку доведеться дорого заплатити.
У цей день багато надають вам послуги, але далеко не всі роблять це безкорисливо. Приймайте допомогу тільки від тих, кому готові бути вдячними. З коханою людиною вдасться порозумітися лише після того, як ви закриєте очі на якісь його слабкості; ваша «половинка» ж ні за що не знизить тих вимог, які пред'являє до вас.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини