"Підтримати"
Новини
Всі новини

Український бронежилет "Корсар" готовий до виходу на світові ринки

Украинский бронежилет "Корсар" готов к выходу на мировые рынки

Бронежилет "Корсар" українського виробництва впевнено зайняв своє місце в ЗСУ і готовий поборотися за світові ринки. Він став найбільш конкурентним у світі за співвідношенням ціна-якість.

Про це заявив директор НВП «Темп-3000» Юрій Євтушенко в п'ятницю на прес-конференції в Укрінформі, де були представлені нові модульні бронежилети "Корсар М3м" і "Корсар М3мк", виготовлені по запиту Міністерства оборони України.

«Я думаю, що вартість як раз і є передумовою жорстких нападок. Жилет, який ми робимо по 4-ому класу для АТО, його вартість у нас вже впала нижче 250 доларів. За такою ціною, як я розумію, жилет важко зробити комусь в світі», - підкреслив Євтушенко.


За його словами, на території України є 7 виробників бронежилетів, однак найбільш сильним конкурентом своєї фірми Євтушенко вважає ізраїльські фірми, які мають якісну продукцію за конкурентними цінами.

«Жилет 6-го класу, який ми надали Міністерству оборони для експериментального носіння, буде в межах 10 тисяч гривень... Я можу гарантувати, що вона (ціна. - Ред.) буде найбільш конкурентоспроможною в світі навіть порівняно з ізраїльськими виробниками», - підкреслив він.


Читайте на Infokava.com: У Міністерстві оборони завершили випробування автомата «Малюк». ВІДЕО

Довідка

Бронежилет «Корсар М3м-1А-6» (модифікація на 2016 р.)
Модифікація бронежилета «Корсар М3м-1А-6» розроблена за запитом Міністерства оборони України з урахуванням предоставленого проекту тактико-технічних умов. Передана на експериментальну експлуатацію. 08.12.2015 р.
Украинский бронежилет "Корсар" готов к выходу на мировые рынки


Бронежилет «Корсар М3мк-1А-6» (модифікація на 2016 р.)
Модифікація бронежилета «Корсар М3мк-1А-6» розроблена за запитом Міністерства оборони України з урахуванням предоставленого проекту тактико-технічних умов. Передана на експериментальну експлуатацію. 08.12.2015 р.
Украинский бронежилет "Корсар" готов к выходу на мировые рынки


Модульні бронежилети "Корсар М3м" і "Корсар М3мк", мають поліпшену ергономічну конфігурацію захисних елементів, а також дозволяє використовувати їх залежно від специфіки виконуваних завдань і ймовірного рівня загроз.

За матеріалами: ukrinform

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини