"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українським військовослужбовцям підняли зарплату

Украинским военнослужащим подняли зарплату

Уже в наступному місяці військовослужбовець отримає щонайменше 7 тисяч гривень. Про це заявив Міністр оборони України, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів України

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на сайт МОУ

"Це більше ніж вдвічі, ніж солдат отримував до тепер. Командир бригади, який раніше отримував понад 6 тисяч, отримає 16. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Уряду. Питання щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців було ініційовано Президентом України — Верховним Головнокомандувачем ЗС України Петром Порошенком."
- йдеться у повідомленні.

Украинским военнослужащим подняли зарплату


Степан Полторак також зазначив, що підвищення грошового забезпечення українським військовим надасть можливість залучити до служби за контрактом у армії професіоналів, які мають досвід участі у бойових діях, готових до надважких умов несення служби, патріотів України, які виявили бажання захищати країну.

"Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом буде більше середньої заробітної платні в Україні. Все це робиться, щоб зміцнити Збройні Сили України, забезпечити реформування війська, зміцнити обороноздатність армії, захистити країну від збройної агресії,"
— наголосив очільник оборонного відомства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини