"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні будуть бронюватися автомобілі Hummer за технологією США

В Украине будут бронироваться автомобили Hummer по технологии США

Україна веде переговори з американською компанією Textron Systems щодо передачі українським оборонним підприємствам технології бронювання автомобілів Hummer.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на milnavigator.com

У 2015 році українська армія отримала солідну допомогу від військових США – близько двохсот легких тактичних автомобілів Hummer. Однак практика боїв на сході України показала, що транспортні засоби, що беруть участь в спецопераціях, повинні бути броньовані. А серед переданих американцями позашляховиків броньовий захист мали тільки три десятки машин. У результаті народилася ідея залучити відому американську компанію Textron Systems, яка займається доопрацюванням саме таких автомобілів.

Звичайно, в США машини не будуть відправляти назад для дооснащення. Американські фахівці готові поділитися технологіями бронювання з вітчизняними оборонними підприємствами.

У підсумку, з Hummer можна отримати високозахищенний тактичний автомобіль (на заводській термінології - скорочено SCTV). Машина може мати рівень захисту Stanag 4, що дає можливість уберегти екіпаж навіть від великокаліберного кулемета 14,5 мм. При цьому на неабияк збільшену вагу машини ставлять посилену підвіску коліс і більш потужний дизель Cummnis, розвиваючий 285 к. с; заміни підлягає і трансмісія.

В 2016 році українське військове відомство отримає понад 4,6 млрд грн на розробку нових видів озброєнь і ще 3,6 млрд. – на підвищення обороноздатності країни. Буде справедливо, якщо частина цих коштів піде не тільки на доопрацювання американської техніки, але і на закупівлю вітчизняних бронемашин – таких, наприклад, як «Дозор-Б».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме