"Підтримати"
Новини
Всі новини

Лідер Запорізького культового рок-гурту представив буктрейлер нової книги

Лидер Запорожской культовой рок-группы представил буктрейлер новой книгиУ мережі відеохостингу Youtube представлено перший трейлер нової книги фронтмена рок-гурту "Декаданс", телеведучого і письменника Валентина Терлецького "Кілька років зими".

Світ побачить книгу у березні цього року у видавництві "Кальварія".

"Кілька років зими" Валентина Терлецького - це роман-притча, роман-казка, роман-фантазія, насичений символами і алегоріями. Тому ми з автором вирішили анонсувати його поступово. Перший трейлер неначе вводить в передпокій історії і задає настрій, а другий фактично стане його продовженням і розповість про зміст книги", - зазначила PR-менеджер видавництва "Кальварія" Олександра Лось.

"Вважаю його найсильнішим своїм твором. І писав я його немало - майже 20 років, звичайно, з перервами. Чому так довго - розповім окремо пізніше. Це роман-притча. Страшна казка для дорослих. Саме так: за жанром це казка, або фентезі, чи фантастика. Хоча, напевно, буде цікавою і підліткам, тому що цю історію можна читати і як пригодницький роман. Але є там і роман у романі - притчі, в яких закладений певний таємний сенс і які пишуться ніби паралельно з подіями, які відбуваються в книзі. Як пазл, який збирається разом по ходу читання. Отака гра з читачем на кмітливість і чуттєвість", - розповів Терлецький про свій новий роман.

Окремо Валентин Терлецький повідомив, що незабаром представить і другий буктрейлер свого твору.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме