"Підтримати"
Новини
Всі новини

Цікаві факти про автомобілі

Любопытные факты об автомобилях

Автомобіль багато в чому спрощує життя людини. Сучасний ритм життя робить автомобіль просто незамінним засобом пересування. Пропоную вашій увазі цікаві факти про авто.

1. Жителі канадського міста Черчілль ніколи не закривають двері своїх авто, щоб випадкові перехожі могли в разі необхідності сховатися від ведмедя.

2. У всіх автомобілях Porsche ключ запалювання завжди розташований зліва. Зроблено це тому, що спочатку машини цієї марки були гоночними, і це дозволяло водіям економити кілька секунд при старті.

Любопытные факты об автомобилях


3. З тих пір, як в 2006 році авто гоночної серії Indy перейшли на двигуни Honda, не було зафіксовано жодного випадку збою двигуна.

4. Якщо натиснути кнопку пульта дистанційного керування автомобілем більше, ніж 256 разів поспіль , пульт може втратити синхронізацію з автомобілем і перестати працювати.

5. Rolls Royce — довговічне авто. Майже ¾ з автомобілів, які були випущені Rolls Royce за всю історію компанії, активно використовують досі.

Любопытные факты об автомобилях


6. Таксист з Греції зафіксував найвищий пробіг на автомобілі Mercedes — машина пройшла майже 5 мільйонів кілометрів. Він здав свою машину в музей отримав нову.

7. Бріджит Дрісколл з Великобританії стала першою жертвою автомобільної аварії. Її збив автомобіль, який рухався зі швидкістю 6,5 км/ч.

8. У багатьох європейських країнах фари автомобіля неможна виключати навіть протягом дня.

9. Для того щоб миттєво охолодити свій розпечений на сонці гарячий автомобіль, потрібно опустити вікно на одній стороні і відкрити-закрити двері навпроти кілька разів.

10. У Норвегії діють дуже суворі правила щодо реклами «екологічно безпечних автомобілів. Офіційна позиція країни полягає в тому, що «зелені» автомобілі не роблять нічого хорошого для навколишнього середовища. Вони просто завдають менше шкоди навколишньому середовищу, ніж інші авто.

11. Honda Prelude був першим масовим автомобілем, який мав механічну систему привід на всі 4 колеса.

Любопытные факты об автомобилях


12. Автомобілі Lincoln Town — останні в США розкішні автомобілі, в яких використовується збірна конструкція, а не суцільнолита рама..

Любопытные факты об автомобилях


За матеріалами Loft36

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини