"Підтримати"
Новини
Всі новини

Новий гібридний кросовер Kia Niro буде офіційно презентований в Україні

Новый гибридный кроссовер Kia Niro будет официально презентован в Украине


Kia Motors продемонструвала перші офіційні зображення гібридного кросовера Niro, покликаного підняти стандарти в сегменті компактних кросоверів на нову висоту.

Стильний та спортивний екстер'єр Niro — результат роботи дизайнерських центрів Kia в Каліфорнії (США) і Нам'янгу (Південна Корея). Автомобіль поєднує в собі практичність компактного кросовера і особливу естетику, притаманну автомобілям Kia нового покоління. Завдяки віконної лінії, яка поступово звужується в напрямку до задньої частини SUV, високо посадженим заднім світлодіодним ліхтарям і "м'язистим" колісним аркам, автомобіль має атлетичний вигляд.

Новий Niro стане першою моделлю, спроектованої на новій еко-платформі Kia. Завдяки спеціально створеній полегшеній бензин-електричній силовій установці викиди CO2 в комбінованому циклі їзди складуть всього 90 г/км (вимірювання проводилися на основі нового європейського циклу руху, New European Driving Cycle).

Світова прем'єра Kia Niro відбудеться під час автосалону в Чикаго (з 11 по 21 лютого 2016 року). Автомобіль повинен стати для Kia значним кроком вперед у створенні комфортних і надзвичайно економічних транспортних засобів, які будуть прикладом у питанні зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Поки що говорити про ринкові перспективи моделі Niro рано, а ось абсолютно новий Kia Sportage буде офіційно презентований в Україні вже в лютому 2016 року.

За матеріалами АвтоНовости

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини