"Підтримати"
Новини
Всі новини

Проїзд в громадському транспорті Мінська дорожчає

24 грудня в Мінську зростуть тарифи на проїзд у міському громадському транспорті. Відповідне рішення прийнято 17 грудня Мінміськвиконком.

При цьому вартість однієї поїздки в наземному транспорті і метрополітені буде не єдиною як зараз — 4500 рублів, а різною — 5000-5500 рублів. Таким чином, тарифи зростуть відповідно на 11,1% та на 22,2%.
Проезд в общественном транспорте Минска дорожает

Про найближчі плани підвищити вартість проїзду в столичному громадському транспорті 9 грудня повідомляв директор держустанови «Столичний транспорт і зв'язок» Валерій Шкуратов.

«Будемо підвищувати, адже ціни зросли на тепло - і електроенергію більш ніж на 40%, а це все витрати підприємств. Великі субсидії їм ніхто не дасть, визначені джерела фінансування, все інше треба збирати самим. Якщо сьогодні не підняти ціну, то завтра нічим платити зарплату, купувати паливо, шини. Попереду зима, і витрати в цей період на порядок вище», — сказав тоді Шкуратов.

За даними державного підприємства «Мінсктранс», окупність перевезень наземним транспортом зараз становить 48,4%, а середня собівартість однієї поїздки — 9500 рублів. Для метро ці показники дещо відрізняються — 66% і 7250 рублів.


На минулому тижні тарифи на пасажирські перевезення вже були підвищені в ряді регіонів Білорусії. Проїзд у міському громадському транспорті подорожчав з 3500 до 4000 рублів (на експресних маршрутах — з 4500 до 5000). Зросли і ціни на проїзні квитки.

Читайте на InfoKava.com: У київських маршрутках знову дорожчає проїзд

Як повідомили агентству «Мінськ-Новини» фахівці «Мінсктранса», вже записані на карти БСК разові поїздки будуть дійсні без доплат протягом 60 днів з дня покупки — як у метро, так і в наземному транспорті.

Та ж ситуація з безлімітними проїзними на місяць, півмісяця або декаду — вони будуть діяти протягом цього строку.

Талонами старого зразка можна буде користуватися 10 днів з дня подорожчання, а потім їх можна обміняти з доплатою в кіосках «Мінсктранса».

Тепер пасажирам, які самостійно поповнювали карти БСК, необхідно буде окремо записувати поїздки на наземні види транспорту і окремо на метро. Списуватися такі поїздки теж будуть в залежності від виду транспорту.

Для безлімітних проїзних на кілька видів транспорту нічого не зміниться, крім вартості.

Джерело: naviny.by

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини