"Підтримати"
Новини
Всі новини

Білорусам, які бажають відвідати концерт Brutto в Польщі, нададуть безкоштовну шенгенську візу

Беларусам, желающим посетить концерт Brutto в Польше, предоставят бесплатную шенгенскую визу

12 березня 2016 року в білостоцькому льодовому палаці відбудеться спільний концерт білоруських груп Brutto і Dzieciuki. Білорусам, бажаючим підтримати вітчизняні музичні колективи, поставлять безкоштовні шенгенські візи.

«Загалом, ідея спільного концерту цих груп давно витала в повітрі, але постійно з різних причин вона не знаходила виходу, — розповідає про майбутнє заході один з організаторів і за сумісництвом продюсер «Дзецюкоў» Євген Новаш «Єврорадіо». — І ось, як раз, коли Brutto випустили альбом «Рідні край», а у «Дзецюкоў» скоро вийде альбом «Рэха», все-таки нам вдалося узгодити дати і провести цей концерт-презентацію відразу двох дисків. Причому, на мій погляд, дуже символічно, що пройде він саме в Білостоці (Польща)».


Квитки коштують 500 тисяч рублів (635 грн.), придбати їх можна, зателефонувавши організаторам або з невеликою комісією через розповсюджувача kvitki.by, повідомляє camarade

Громадянам Білорусі, які побажають поїхати на концерт, захочуть візову підтримку. Щоб отримати безкоштовну чотириденну візу, єдиною жорсткою умовою є наявність квитка на захід.

До того ж організатори пропонують офіційні бас-тури з Мінська. Поки пропонуються два варіанти — одноденний і дводенний, в обов'язкову програму яких, крім безпосередньо відвідування концерту, входить відвідування білостоцької нічної ярмарки FASTY. При наявності бажаючих, організатори готові розширити асортимент розваг для власників квитків на бас-тур, а також розширити список міст, звідки буде виїжджати автобус.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме