"Підтримати"
Новини
Всі новини

На неіснуючих авто мінчанин «заробив» майже мільярд рублів

На несуществующих авто минчанин «заработал» почти миллиард рублей
Співробітники карного розшуку Радянського РУВС Мінська затримали 24-річного жителя столиці, який звинувачується в шахрайстві.

Як повідомляє БелаПАН з посиланням на ГУВС Мінміськвиконкому, молодий чоловік представлявся потенційним клієнтам бізнесменом, який займається реалізацією елітних автомобілів, меблів і мобільних телефонів. За його словами, знайомі постачальники в Росії пропонують дорогу продукцію для продажу в Білорусії оптом і за ціною значно нижче ринкової. Щоб продемонструвати свою респектабельність, він брав у салоні прокату дорогі авто і, приїжджаючи на зустрічі, стверджував, що автомобілі придбані в Росії в кілька разів дешевше, ніж їх пропонують в Білорусії. Знаходилися люди, які в передчутті вигідної угоди передавали чоловікові гроші на закупівлю, як потім з'ясувалося, неіснуючого товару.

Читайте на InfoKava.com: Американський школяр заробив $ 72 млн на біржі

За попередньою інформацією, таким чином нечистий на руку ділок заволодів більш ніж 900 млн. рублів. Встановлено більше двох десятків епізодів злочинної діяльності, вже порушено дві справи за ч. 1 ст. 209 КК (шахрайство).


Джерело: naviny.by

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме