"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як Порошенко повертав Сиротенко в Нацзв'язок, а потім люстрував

Как Порошенко возвращал Сиротенко в Нацсвязь, а потом люстрировал
Президент Петро Порошенко прийняв указ №708 від 17 грудня про поновлення Ігоря Сиротенка на посаді члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

«Відновити Сиротенка Ігоря Васильовича на посаді члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації», — повідомляється в указі Президента.

Однак потім у цей же день, 17 грудня, указом № 710 Петро Порошенко звільнив Ігоря Сиротенка з посади члена Нацкомісії на підставах, передбачених Законом України «Про очищення влади»

Читайте на InfoKava.com: Аваков власноруч люстрировал 15 міліціонерів

Як відомо, нинішній секретар РНБО Олександр Турчинов, будучи виконуючим обов'язки Президента 17 травня 2014 року практично повністю змінив склад Національної комісії з регулювання зв'язку та інформатизації. В результаті перезавантаження Нацкомзв'язку Ігор Сиротенко був звільнений зі своєї посади.

Нагадаємо, Ігор Сиротенко був призначений в Нацкомісію ще екс-президентом Віктором Януковичем. Раніше він обіймав посаду заступника голови правління з питань маркетингу та продажу послуг в компанії «Укртелеком».


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини