"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 18 грудня 2015 року

Гороскоп на 18 декабря 2015 года

Не все буде йти так, як було задумано, можливі неприємні сюрпризи. Спочатку проблеми будуть здаватися важкими, майже нерозв'язними, але пізніше вдасться знайти вихід з положення. Дуже до речі виявиться вміння ладити з людьми, знаходити спільну мову не тільки з однодумцями, але й із недавніми ворогами.

Гороскоп Овен
Вам важко зосередитися – це, мабуть, і є головна проблема дня. Численні дрібниці залишаються непоміченими, а справи – недоробленими. Впоратися з ситуацією буде легше, якщо ви звернетеся за допомогою до старих друзів і перевіреним союзникам. На нових знайомих розраховувати не варто, як би привабливі вони ні були.
На цей день не варто планувати важливих справ. Більше відпочивайте, спілкуйтеся з друзями, веселіться. Хороший день для організації або відвідування вечірок. Можна робити невеликі покупки, а ось з великими придбаннями краще не поспішати.

Гороскоп Телець
Ви серйозні, уважні і рішучі, а тому, напевно доб'єтеся успіху. У професійній сфері можливі несподівані і кардинальні зміни, завдяки яким перед вами відкриються нові перспективи. Доходи можуть помітно збільшитися; є шанс зробити вигідні інвестиції.
Сприятливий день для будь-інтелектуальної роботи, вивчення складних дисциплін. Добре купувати сучасну техніку і вчитися користуватися нею. Бажано уникати перевтоми – воно може стати причиною безсоння, викликати головні болі.

Гороскоп Близнюки
Сприятливий день для спілкування. Можливі цікаві зустрічі, важливі переговори. Майте на увазі, що при особистій зустрічі вам легше знаходити спільну мову з співрозмовниками, ніж під час розмов по телефону або тим більше листування. Ймовірно отримання важливих звісток, що стосуються розвитку вашої кар'єри.
Добре проводити час вдома, приймати гостей, спілкуватися з близькими людьми, в першу чергу – родичами. Навколишні частіше звичайного дають вам поради, і багато з них виявляються вдалими. Життєвий потенціал високий, можна не побоюватися недуги.

Гороскоп Рак
Плідний і вдалий день. У вас є і нові ідеї, і сили для їх реалізації; знаходяться бажаючі допомогти. Іноді доводиться трудитися не покладаючи рук (в тому числі і фізично), щоб отримати бажане, але вас це не злякає. В середині дня потрібно розбірливості у контактах і стриманість у спілкуванні з впливовими людьми; є небезпека наговорити зайвого.
Сприятливий день для спілкування з жінками. Можна звертатися до них за моральною підтримкою, порадою, фінансовою допомогою. День підходить для великих придбань.

Гороскоп Лев
Сьогодні ви здатні впоратися з вирішенням найскладніших завдань. Єдине, що від вас вимагається – зосередитися, не відволікатися і нікому не дозволяти відволікати вас. Не завжди ваші дії добре обмірковані, часто ви піддаєтеся поривів, але це виявляється корисним. Можливо початок роботи над новими проектами, які принесуть великий прибуток.
Сприятливий день для прояву ініціативи в особистих відносинах. Можна запросити на побачення людини, який вам симпатичний, або зізнатися у своїх почуттях.

Гороскоп Діва
Цей день може стати дуже важливим для вас. Доведеться вирішувати, чому віддати пріоритет – власним справам або піклування про інтереси інших; у будь-якому випадку вам буде супроводжувати удача. Майте на увазі, що оточують сьогодні звертають на вас уваги більше, ніж зазвичай, а ваші вчинки часто стають для них прикладом.
Не виключено помітне охолодження у відносинах з близькими. Однак воно не є провісником конфлікту або якихось серйозних проблем: просто зараз кожен занурений у власні переживання, і ви не виняток.

Гороскоп Ваги
Відповідний день для того, щоб обговорити з оточуючими ідеї, що з'явилися у вас останнім часом, поговорити про плани на майбутнє та інших корисних речах. Ваги-керівники приймають вірні рішення, що стосуються кадрових перестановок; у рядових співробітників буде шанс зміцнити свої позиції.
В поїздки, навіть ділові, добре вирушати разом з близькими людьми, це піде на користь відносинам. Буде можливість вирішити фінансові і майнові питання, оформити необхідні документи, а також зав'язати корисні знайомства.

Гороскоп Скорпіон
Можливі труднощі. Пов'язані вони переважно з тим, що виникають у вас ідеї не отримують схвалення оточуючих, але ви ігноруєте і їхні поради, і розумну критику. Прагнення завжди чинити по-своєму деколи вас заводить в глухий кут; але ви будете досить наполегливі і спритні, щоб подолати будь-які перешкоди.
У цей день не варто щось кардинально міняти в житті, так і краще займатися звичними справами, давно освоєні. Не виключені проблеми у спілкуванні з близькими, причому часто – суто технічного характеру: наприклад, вам не вдається вчасно додзвонитися до потрібної людини.

Гороскоп Стрілець
Відповідний день для того, щоб прийняти правильне рішення або скласти план дій, визначитися з цілями і методами їх досягнення. Вас відрізняє ясність розуму, здатність знайти зв'язок між фактами і подіями, а також розібратися в істинних намірах людей.
Можливі незаплановані поїздки, які складуться на диво вдало. Зустрічі з друзями і романтичні побачення залишають приємні враження. Можливі несподівані любовні визнання, пропозиції, які ви приймете без довгих роздумів і ніколи не пошкодуєте про це.

Гороскоп Козеріг
Значну частину дня ви проведете в роздумах, і це добре: сьогодні краще думати, ніж діяти. Хороші ідеї з'являться ближче до вечора. Реалізувати їх негайно навряд чи вдасться, так що запишіть все, і як можна докладніше, щоб не забути. Можуть відволікати і навіть дратувати нескінченні розмови; спілкування сьогодні буде, мабуть, трохи більше, ніж вам хотілося б.
Гармонійно складаються стосунки з близькими. Ви добре розумієте оточуючих, а розбіжності з ними, хоч часом і виникають, але не призводять до конфліктів.

Гороскоп Водолій
Дуже вдалий день. Все складається добре, вам не доводиться ламати голову над тим, як досягти поставлених цілей – все складається саме собою. Можна займатися спортом, фізичною працею; те й інше приносить не тільки користь, але і задоволення. Вечір підходить для творчості і може порадувати приємними сюрпризами.
Ви відмінно злагоді з людьми, знаходите спільну мову навіть з тими, хто взагалі не налаштований на спілкування. На подив швидко вирішуються будь-які питання, пов'язані з документами. Можливі цікаві пропозиції, що стосуються роботи.

Гороскоп Риби
Чим більше уваги ви привернете до себе, тим краще складеться цей день. Він відмінно підходить для публічних виступів, участі в семінарах і конференціях. Відкиньте помилкову скромність, не соромтеся розповідати про свої перемоги і досягнення, не применшуйте заслуг. Дайте оточуючим можливість оцінити вас по достоїнству, і цікаві можливості не змусять себе чекати.
Можливі несподівані зустрічі, які будуть напрочуд приємними; є шанс відродити давній роман або згаслу дружбу. Представники старшого покоління сьогодні особливо потребують вашої уваги, так що знайдіть час для спілкування з ними.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини