"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фірма "регіонала" виграла тендер на поставку обладнання у ПАТ "Київводоканал"

Фирма "регионала" выиграла тендер на поставку оборудования в ЧАО "Киевводоканал"

ПАТ «Київводоканал» 2 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «АВП Нордік Продактс Україна» на купівлю інструментів для подрібнення на суму 2,39 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Шість дробарок RK 200-500 по 398 тис грн. за штуку мають поставити до кінця 2015 року. Верстати мають забезпечувати подрібнення каналізаційних відходів для їх подальшого транспортування.

Єдиним конкурентом на тендері з різницею у ціні 0,07% було ТОВ «Інженерна компанія «СкандТехІмпорт» Сергія Подобного. Фірма є офіційним дистриб’ютором низки інженерних компаній.

Згідно з даними ВДЗ, «АВП Нордік Продактс Україна» виграла тендерів на суму 64,74 млн грн, більшість з яких була отримана у 2014-2015 роках. Власниками ТОВ «АВП Нордік Продактс Україна» значаться Сергій Дерепа, Сергій Матвієнко і Денис Кармацьких.

Кармацьких був депутатом Бориспільської райради від Партії регіонів у 2010-2015 роках. Також Кармацьких є засновником ТОВ «Гран Трейд», яке продавало «Укравтодору» сіль за завищеними цінами, та співзасновником ТОВ «Рей-Марк». У квітні 2014 р. прокуратура вимагала розірвати договір Києво-Святошинської РДА з «Рей-Марк» про оренду ділянки в с. Чабани через заборгованість.

Сергій Матвієнко був одним із засновників, а наразі є директором ТОВ «Драфт-Клуб», де зараз одним із власником є Гела Шіхашвілі. Шіхашвілі був директором ТОВ «БК «Міськбудінвест» у 2000-2004 роках. За інформацією ЗМІ, при ньому вирішувалося будівництво на Гончара, 22 (побудований у 2012 році) для співробітників грузинського посольства у 2005 році.

Наші гроші

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини