"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дмитро Медведєв заявив про готовність відновити нормальні економічні відносини з країнами Євросоюзу.

Дмитрий Медведев надеется восстановить нормальные экономические отношения со странами Евросоюза


Глава уряду Росії Дмитро Медведєв заявив про бажання відновити нормальні економічні відносини з ЄС. За його словами, незважаючи на санкції, Європа — найближчий сусід і важливий економічний партнер Росії.

Євросоюз почав вводити санкції проти Росії у зв'язку з приєднанням Криму і конфліктом на південному сході України ще в березні 2014 року.

Заходи, прийняті ЄС, складалися з трьох етапів:
- на першому були припинені переговори про безвізовий режим;
- на другому — прийняті адресні заходи щодо окремих осіб, відповідальних за ескалацію ситуації в Криму»;
- на третьому етапі введені обмеження торгового, фінансового і військового характеру.

Останній етап передбачає ембарго на постачання озброєння в Росії та вивезення з країни зброї і пов'язаних з ним матеріалів, заборона на ввезення товарів і технологій подвійного призначення, а також надання інноваційних технологій для нафтовидобувної промисловості.

У відповідь на санкції ЄС, США та інших країн Росія ввела в серпні 2014 року продовольче ембарго відносно країн-членів Євросоюзу, а також США, Австралії, Канади та Норвегії.

В кінці червня 2015 року Москва продовжила ембарго на рік. Пізніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про розширення санкцій на Україну, Албанію, Чорногорію, Ісландію, Ліхтенштейн.

У список заборонених до ввезення продуктів, зокрема, входять м'ясо великої рогатої худоби, свинина, риба і молоко. Ці товари, ввезені на територію Росії, підлягають знищенню.

За матеріалами LENTA.RU

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини