"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чому російським добровольцям не дають українське громадянство?

Почему российским добровольцам не дают украинское гражданство?

Всі знають, що російські добровольці (та інші іноземці), які воювали проти Путіна на Донбасі, ніяк не можуть отримати українське громадянство. Дивну завзятість влади довго ніхто не міг пояснити, але після вбивства Лісника і затримання "російських диверсантів" ситуація прояснилася.

Для самого проросійського уряду в історії України ці добровольці як кістка в горлі. До того ж, з них легко робити "російських диверсантів" для переможних реляцій - паспорти у них російські!

Alexandr Valov пише:

Без коментарів. З листування з російським добровольцем.
"Привіт Сашко! Читав новини про затримання диверсантів у Києві?
Там загинув їхній командир Лісник при затриманні. Я півроку прослужив
у цій групі і знаю там всіх. Серед
затриманих 3-е Російських патріотів, які приїхали воювати проти
путіна за Україну!
Оля з Москви і Паша з примор'я, третього не знаю. Їм зараз шиють,
що вони на фсб працювали, це не так!
У рашкі їх вб'ють або посадять!
Потрібний розголос!"

Рустам Док, один з добровольців, який марно намагається отримати український паспорт, пише:

Кілька днів тому СБУ, так би мовити, "ліквідувала" учасника АТО і чеченської війни, члена Правого Сектора - одного Лісника. Командира однієї з розвідгруп ДУК, про який чимало чули, як і про його успішні операції.

Загалом, якщо когось із нас, вас, ваших друзів вб'ють прямо вдома і оголосять терористом, то не дивуйтеся. Відразу я не хотів це обговорювати, поки не опублікують информацаю, оскільки було вже чимало фейків і помилок, але тепер, схоже, вимальовується загальна картина подій.

Моя думка, що влада вбили чергового Сашка Білого:

1.В історії вбивства фігурує черговий семирічний хлопчик-пенсіонер в трусиках, якого "взяв в заручники небезпечний терорист". Всі ми вже чули такі ЛайфНьюзовські казки і говорити про це немає сенсу: знову користуються кремлівськими методички. Добре хоч ще МВС і СБУ не підривають будинки, щоб почати псевдоборотьбу з псевдотерористом - спасибі хлопцям з і на тому. Але, боюся, що все ще попереду.

2. Навіть якщо повірити в міфічну версію про те, що це дійсно була російська ДРГ, то як можна було прогавити, що В СТОЛИЦІ України тусуються збройні ворожі агенти? Навіщо нам тоді СБУ, МВС, прикордонна служба і всі інші?

3. Навіщо нібито професійній ДРГ "ворога" групі сидіти в квартирі з дитиною, та ще й добровільно відкривати двері СБУшникам? У Києві та під Києвом мало орендованих будинків, що потрібно прямо в самій столиці тусуватися на увазі у під'їзних бабусь? У РФ гроші закінчилися на операції?

4. Навіщо штурмувати квартиру, в якому може находитися нібито в заручниках маленька дитина? У небезпечних нібито терористів ядерний чемоданчик з ракетами в квартирі був? Не можна було почекати, поки хтось вийде за молоком?

5. СБУ кричить, що вже допитали спійманих громадян РФ і вони "розкололися". Щодо мусорских "розколів" і тортур для вибивання свідчень, думаю, всі прекрасно знають. Суть в іншому: на боці України воює мінімум ТИСЯЧА іноземців (офіційні цифри), з яких СОТНІ громадян РФ. Тобто тепер до будь-якого з них можна завалитися додому, вбити, підкинути ядерну бомбу і назвати його російським диверсантом - мовляв, "подивіться, адже він громадянин РФ!!!!!!!!!!!?

6. Щодо спеців, які безпосередньо зі зброєю в руках виконували операцію, в принципі, питань у мене немає: при будь-якому режимі і будь-якої влади є такі "ліквідатори", які є інструментом і виконують будь-наказ: від розстрілу мітингувальників до реальної участі у війні з Росією.

7. Як завжди, відповідальні особи що-то, вибачте, сп""""нулі, а потім підлаштовують картинку для ЗМІ на свій лад, причому не якісно і понуро, в стилі "якось воно буде, і так схаває піпл".

8. Мені дуже сподобалося, як Правий Сектор відреагував на ситуацію: я не я, хата не моя, він уже не наш боєць. А ще сміємося над підстреленими військовими отпускниками з РФ, яких звільняють заднім числом.

9. А квартира, в якій все відбувалося, на кого взагалі була оформлена? А сусіди що-небудь знають про загиблого або їх залякали? Навіщо викидати відео без звуку? Коронна фішка мусорів, як було, приміром, в Мукачеві, так що це риторичні питання.

10. Президент, як я зрозумів, вже нагородив учасників операції. Тут навіть обговорювати нічого.

Загалом, панове, "ви або хрест зніміть або труси одягніть". Могли б зробити нормальну картинку, мовляв, нібито поїхавший дахом атошник групою в півтори людини вирішив розгойдувати човен і брати участь у революції, але вам, мабуть, бракує професіоналізму. Я впевнений, що багато з атошників, у яких є легальна/нелегальна зброя, навряд чи не будуть відстрілюватися і не чинити, коли до них додому постукають люди з стволами і погрозами під будь-яким прапором. Адже навіть є така приказка: "мій дім - моя фортеця".

Напевно, скоро щось назріє таким темпом, тому що таке свавілля тривати не може. Подивимося. Земля пухом загиблим воїнам.

За матеріалами: pauluskp.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини