"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Швеції хочуть відновити обов'язкову військову службу

В Швеции хотят восстановить обязательную военную службу

Міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем заявила, що вона буде підтримувати відновлення військового і цивільного призову, заявивши, що це може внести зміни у подоланні криз, таких як масовий приплив біженців з країн Близького Сходу.

"Я належу до числа тих, які вітають модернізований заклик з гендерної рівності, з військовим і цивільним компонентами"
- сказала Вальстрем на конференції по обороні.

Швеція прийняла близько 160 000 біженців в минулому році в країні з населенням 10 мільйонів чоловік, це найвищий показник на душу населення в Європі. Але влада з усіх сил намагалися впоратися з цією величезною кількістю.

"Уявіть, якщо б у нас були цивільні резервісти цієї осіні - вони могли б бути призвані для посилення міграційного агентства"
, - сказала вона у своїй промові, яка широко цитується в місцевих ЗМІ, додавши призовники також могли б допомогти зі стихійними лихами.

Швеція скасувала обов'язкову військову службу в 2010 році, але як показують опитування, більшість виборців хотіли б її відновити. Військові також сказали, що їм не вистачає солдатів, в той час, коли напруженість у відносинах з Росією залишається високою після Кримської та Української криз.

milnavigator

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини