"Підтримати"
Новини
Всі новини

Полторак: Україна не може собі дозволити відмовитися від призову на строкову службу. ВІДЕО

Полторак: Украина не может себе позволить отказаться от призыва на срочную службу. ВИДЕО

Міністр оборони України Степан Полторак виступає проти скасування в країні призову на строкову службу і повного переходу на контрактну армію. На його думку, саме строкова служба дозволяє готувати мобілізаційний ресурс країни.«Такі експерименти ми вже проводили, коли скасовували призов на строкову службу, але це призвело до того, що у нас практично ціле покоління чоловіків виявилося не готовим до захисту своєї країни. Строкова служба дозволяє готувати мобілізаційний ресурс. Небагато країн можуть дозволити собі повністю відмовитися від призову. Готувати молодих чоловіків для захисту своєї країни необхідно, тому моє глибоке переконання, що призов скасовувати не потрібно», — сказав Полторак.


У той же час він вважає правильним, що в Україні збільшено вік призову з 18 до 20 років. Таким образів в армію потрапляють вже не школярі, а молоді люди, які цілком сформувалися як особистості .

Міністр також назвав популістськими пропозиції заяви скасувати в Україні заклик і перейти на контрактну армію.

«По-перше, контрактна армія ніколи не виграє війну. У будь-якому випадку, під час активної фази ведення бойових дій ми будемо змушені вдатися до призову, мобілізації. Контрактна армія є основою для великої армії у разі війни, але робити заяви, що завтра необхідно всіх перевести на контракт, – це безвідповідально. Це зробити дуже складно», — підкреслив Полторак.


Центр журналістських розслідувань

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини