"Підтримати"
Новини
Всі новини

Уже заскиглила в глуші забуття Новоросія - Петро Бандура

Уже заскиглила в глуші забуття Новоросія - Петро Бандура
Складається враження: вже і новітні загарбники – «чисто русские патриоты» - переконаны, що вгодований Янукович не має права і дихати повітрям України. Інакше чому вони забули про нього? Можливо, просто заховали глибоко в кишеню, щоб витягти у зручний момент. Фокусників, маніпуляторів людською свідомістю завжди поважали в Москві. Так відбувається і з сепаратизмом. Уже заскиглила в глуші забуття Новоросія. Ніхто зараз не пам’ятає про існування планів створення Новоросії (Схід і Південь України) в розрахунках білогвардійських генералів. Просто українці, в першу чергу махновці, потопили у хвилях Чорного моря прибічників і Денікіна і Врангеля, які марили захопленням після Москви земель України. Цікаво, чи хоча б сниться отій вискочці з невизнаної «ДНР» Захарченку, що він виступає в ролі Денікіна, який перся через Донбас. Не може бути, що не сниться, не мариться. Хіба зовсім безграмотний, без амбітний і без уяви, чи то без клепки в голові. Інакше не виступав би намісником Кремля у Донбасі.

Поразки білогвардійців не на жарт злякали тоді головного червоного командира, стратега світової пролетарської революції Льову Троцького. Через страх товариш Троцький вирішив скасувати військову автономію радянської України, щоб не виникало проблем з непокірним народом (хоча большевики «несли свободу» всім народам світу). Як завжди, брехня з Москви на кожному кроці). Більшість українців – командирів усунули від справ або репресували. Без суда і слідства розстріляли командуючого Придніпровської бригади А. Бо гунського, за загадкових обставин загинули комдив М. Щорс, комбриги В. Боженко, Т. Черняк, командир бронепоїзда А. Железняков. Всі, хто проявляв самостійність, мав свою думку і користувався любов’ю бійців і підтримкою населення, підлягали знищенню. Така участь чекала і тих, кого Москва запідозрила у сепаратизмі.

Читайте на InfoKava: Тепер не Новоросія. Тепер Новосірія. Ми більше не центр уваги - журналіст

Зараз в Україні знайшли притулок організатори маршу за федералізацію Кубані, що в РФ, В’ячеслав Мартинов з Краснодара і Петро Любченков. Їх переслідують в сусідній країні за заклики до порушення територіальної цілісності держави. Ще одна із співорганізаторів маршу кубанська активістка Дарія Полюдова знаходиться під судом за публікації у соцмережах. Запланований на 17 серпня 2014 року марш так і не відбувся, бо не був узгоджений з владою. А людей переслідують за намір його провести. Власне, кожне державне утворення кримінально переслідує тих, хто намагається розчленувати країну. То що ми повинні діяти з нашими сепаратистами, які вже незабаром два роки зі зброєю в руках порушують мир на території України. На них заведені кримінальні справи, але ж спокою так і немає. Як написав політичний аналітик Святослав Шевцов, немає, бо круглобокого московського карлика влаштовує варіант федералізації України із суттєвою проросійською територією. На його думку ліліПутін прагне зміни складу українського парламенту з перевагою в ньому представників, орієнтованих на Москву. В першу чергу це групи Ахметова, Новинського, почасти Фірташа і Пінчука. Крім того, треба, щоб проросійська більшість була у місцевих радах у тих областях і містах, які можуть бути «федералізовані» в інтересах Кремля. Ну й найбільше, це ліквідація або повна дискредитація груп впливу, які заважають Кремлю в здійсненні планів (у першу чергу групи Приват). Це ж стосується і політичних партій цих груп. Одним словом, «старший брат» підштовхує наших співвітчизників на порушення ледь не всіх статей кримінального кодексу. Де ж тут знайти можливість подумати про наслідки непродуманих вчинків.

Закінченням громадянської війни в СРСР стали в 1940 році удари льодорубом по черепу Троцького і становлення його конкурента Сталіна вождем народів. Той теж величався, як свиня в барлозі. Поводився зверхньо, зрозуміло, хвальковито, не маючи для цього жодних підстав. І помер, як кажуть, теж не своєю смертю. Які лаври для себе готує невгамовний ліліПутін, ніхто не знає. Невже хоче пастися на нашій землі? Але ж не нам метати бісер перед свинями, як би нам вони себе не підсовували.


Источник: vgolos.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини