"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна посилить заходи безпеки на кордоні з Білоруссю

Украина усилит меры безопасности на границе с Беларусью


Українська прикордонна служба посилює пункти пропуску на кордоні з Білоруссю. Після того, як Росія з 1 січня повністю заблокувала транзит через свою територію для українських вантажів, доступним залишився тільки пропуск через Білорусь.

Україна посилить заходи безпеки на кордоні з Білоруссю через введення Росією нового режиму транзиту вантажів з України в Казахстан, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Також по всій ділянці державного кордону з метою недопущення соціальної напруги і накопичення вантажівок проводиться відповідна роз'яснювальна робота серед водіїв та перевізників про зміни, пов'язані з переміщенням по території РФ транзитних вантажів", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, РФ з 1 січня 2016 року почала оподатковувати імпорт українських товарів у РФ, заборонила проїзд транзитних вантажів безпосередньо з України в Казахстан, а також ввела заборону на ввезення продовольчих товарів, які потрапили під ембарго. Тепер українські фури змушені їхати в Казахстан тільки через Білорусь.

"Враховуючи дану інформацію і можливе збільшення кількості вантажних транспортних засобів, Адміністрація Державної прикордонної служби України прийняла своєчасні додаткові заходи. Зокрема, на українсько-білоруському кордоні відбулося посилення пунктів пропуску та у взаємодії з Державною фіскальною службою забезпечено ритмічний пропуск через кордон вантажних автомобілів та товарів", - повідомляє прес-служба ДПСУ.

Також РФ почала «транзитну війну», повністю заборонивши транзит по своїй території українських товарів третіх країн.

4 січня Росія повністю припинила транзит українських товарів через свою територію.

За матеріалами Facenews

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини