"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Одеському припортовому заводі вирішили судитися з Саакашвілі

В Одесском припортовом заводе решили судиться с Саакашвили
АТ «Одеський припортовий завод» має намір подати позов до суду про захист ділової репутації. ОПЗ звинувачує голову Одеської обласної адміністрації Михайла Саакашвілі в поширенні неправдивої інформації про підприємство.

У повідомленні прес-служби ОПЗ кажуть, що Михайло Саакашвілі створив піар-кампанію проти підприємства як в Україні, так і за кордоном. Перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик підкреслив, що з-за неправдивої інформації підприємство втратило вже мільйони гривень.

Прес-служба Одеського припортового заводу назвала всі звинувачення з боку Михайла Саакашвілі «політико-економічними іграми, спрямовані на зниження привабливості підприємства для великих західних інвесторів і зниження його реальної вартості напередодні приватизації».

У повідомленні також зазначили, що відлякуючи міжнародних інвесторів, губернатор Одеси дає можливість покупки заводу «російським капіталом через підставні структури».

Читайте на InfoKava: Саакашвілі назвав гучні прізвища головних корупціонерів України

Реальне положення справ на підприємстві, за словами керівництва, не відповідає інформації Михайла Саакашвілі і його команди. У повідомленні запевнили, що «договір з австрійською компанією «Антра» з постачання природного газу за давальницькою схемою дав можливість ОПЗ отримати дохід і повністю заповнити потужності підприємства в листопаді 2015 року».

Микола Щурик також підкреслив, що Міжнародний валютний фонд і комісія Верховної ради з питань приватизації позитивно оцінила ситуацію на заводі. Він також додав, що з 29 вересня 2015 була створена робоча група з перевірки фінансово-господарської діяльності ОПЗ.

Звинувачення з боку одеського губернатора про нібито збитки у зв'язку з підписанням контракту ОПЗ з гонконгською компанією, за словами Миколи Щурикова, є вигадкою. «За цим контрактом не було відвантажено ні однієї тонни продукції ОПЗ. Це легко перевірити за даними митниці», — зазначив він.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме