"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 8 грудня 2015 року

Гороскоп на 8 декабря 2015 года

Сьогодні щербатий Місяць, 28 місячний день. Цей день містичний, сьогодні можуть статися з вами різні чудеса, але характер їх буде залежати від того, як ви прожили попередні дні. У праведника трапиться добре диво, а у грішника - диво відплати. Саме в двадцять восьму добу можна справді пізнати себе по плодам своїх. Все, посаджене в попередні місячні дні, сьогодні проросте. Тому девіз періоду -«що посіяв, то й знизав».

Гороскоп Овен
День оригінальних рішень і незвичайних вчинків. Ви дієте по-своєму, навіть якщо обставини для цього складаються не найсприятливіше і навколишні наполегливо закликають вас не порушувати традицій. Можливо, ви наб'єте чимало гуль, перш ніж отримаєте бажане, але все ж будете цілком задоволені тим, як склався день. Набутий досвід виявиться справді безцінним.
Друга половина дня підходить для спілкування з друзями і романтичних побачень. Якщо ви підете на світський захід, то напевно опинитеся в центрі уваги і будете цим дуже задоволені.

Гороскоп Телець
Якщо ви будете обережні і не станете приймати поспішних рішень, то зможете вибрати вірну лінію поведінки, уникнути помилок і втрат, завоювати прихильність впливових осіб. Домогтися у цей день можна дуже багато чого, але ваші досягнення викликають заздрість оточуючих; не виключено, що у вас з'являться недоброзичливці і вороги.
Інтуїція дуже гостра, представникам знака вдається помічати і правильно розуміти знаки долі. Навколишні частіше звичайного дають вам поради, але аж ніяк не всі вони гарні. Так що краще прислухайтеся до підказок внутрішнього голосу.

Гороскоп Близнюки
Ви більше звичайного переживаєте і турбуєтеся, хоча ніяких особливих причин для цього немає. У першій половині дня можливі неприємні зустрічі, напружені розмови, але конфлікту ви не допустите. В цей же час з'явиться можливість непогано заробити, якщо ви проявите наполегливість і спритність, то помітно поліпшити своє фінансове становище.
Для покупок це не самий сприятливий день: вам важко вибрати те, що потрібно. Не варто серйозно розглядати пропозиції, що стосуються зміни роботи – вам не запропонують нічого кращого, ніж те, що ви вже маєте.

Гороскоп Рак
Сприятливий день, повний цікавих збігів і відкриває нові можливості. З'являється шанс піднятися по службових сходах, реалізувати якісь давні професійні плани. Дуже плідно проходять ділові переговори, вам вдається наполягти на своєму, домогтися бажаного.
Не розчарують і особисті зустрічі. Нове знайомство може обернутися запаморочливим романом. Не соромтеся проявляти ініціативу в особистих відносинах, зізнаватися у своїх почуттях.

Гороскоп Лев
Єдине, що може перешкодити цьому дню скластися вдало – ваша власна неуважність і необережність. Небажано працювати з важливими документами, розпоряджатися великими грошима (особливо чужими), підписувати довгострокові договори. Зате для роботи, пов'язаної зі спілкуванням, день підходить просто чудово. Ви здатні завоювати симпатію будь-якого, навіть самого непохитного людини.
Дуже гармонійно складаються стосунки закоханих, багато Леви всерйоз задумаються про те, щоб надати своєму давньому роману офіційний характер. День підходить для переїзду або зміни місця роботи.

Гороскоп Діва
Відповідний день для спілкування на серйозні теми, обговорення питань, які прямо або побічно пов'язаних з вашою роботою. Впливові люди, на чию допомогу ви розраховували, вас не підведуть; більш того, ви можете отримати такі привабливі пропозиції, що спочатку навіть не поставитеся до них серйозно.
Саме час проявити ініціативу в особистих відносинах: це піде їм тільки на користь. Діви, які перебувають у пошуку своєї «половинки», повинні бути готові до цікавих знайомств і доленосних зустрічей. Закохані представники знака добре проведуть час.

Гороскоп Терези
Настав час продемонструвати дипломатичними здібностями. Завдяки їм ви регулюєте накопичилися конфлікти, покладіть край розбіжностям, помиріться з людиною, якого образили, зовсім того не бажаючи. Перша половина дня – дуже плідний час, яке можна використовувати для будь-яких важливих справ.
Вечір, навпаки, проходить більш спокійно. Його можна присвятити відпочинку, приємного спілкування, якимось неутомливим справах. Дозвольте собі поставитися до домашніх турбот без зайвого завзяття: відновити фізичні і душевні сили зараз важливіше, ніж зробити генеральне прибирання.

Гороскоп Скорпіон
Дуже вдалий день з фінансової точки зору. У вас є шанс не тільки збільшити доходи і укласти вигідні угоди, але й дуже вигідно вкласти наявні кошти. Можна діяти на свій страх і ризик: професійна інтуїція вас не підведе. Можлива зміна роботи на нову, більш цікаву і високооплачувану.
В особистому житті не відбувається серйозних змін: і радість, і смуток так незначні, що ви навряд чи звернете на них увагу. Батьки можуть бути незадоволені вашою поведінкою, але навряд чи висловлять свою думку в різкій формі.


Гороскоп Стрілець
Якщо хочете плідно попрацювати і домогтися гарних результатів, не чекайте допомоги з боку, а дійте самостійно. Зовсім не обов'язково братися за щось грандіозне: завдяки вам навіть найскромніший проект може перетворитися в щось значне. Можливі грошові надходження, але і витрати не виключені.
Багатьом самотнім Стрільцям сьогодні пощастить у коханні. Це саме той день, коли будь-яка зустріч може виявитися доленосним. Симпатія зароджується моментально і швидко переростає в серйозне почуття.

Гороскоп Козеріг
Не можна розслаблятися. Щоб досягти результату, треба плідно працювати протягом всього дня. Будьте пильні, не виключено, що ваші досягнення спробує присвоїти хтось інший. Для багатьох Козерогів цей день буде пов'язаний з помітними змінами в ділових і особистих стосунках: представники знаку зрозуміють, хто заслуговує довіри, а від кого краще триматися подалі.
У цілому розвиток подій відповідає вашим очікуванням і планам, ви не стикаєтеся з протидією якихось могутніх сил.

Гороскоп Водолій
Поспішати не потрібно. Цей день вимагає уваги до деталей, розважливості і обережності. Є шанс навести порядок у справах, розібратися з проблемами, що накопичилися, вийти переможцем з боротьби з недоброзичливцями. Ви тактовні і делікатні, а тому зберігаєте непогані стосунки навіть з тими, з ким сьогодні опиняєтеся по різні сторони барикад.
Небажано обговорювати з близькими складні і важливі питання: прийти до єдиної думки буде непросто, а от суперечки не виключені. Ви занадто близько до серця приймаєте критичні зауваження.

Гороскоп Риби
Відповідний день для складних, важливих і заплутаних справ; в них найбільш ймовірний значний прогрес. Плідно проходять ділові переговори, корисно участь у громадських заходах; небажано займатися роботою з документами, складанням звітів, фінансовим плануванням.
Можуть виникати проблеми у спілкуванні з близькими людьми. Основна причина розбіжностей полягає в тому, що ви настільки енергійні, що це втомлює оточуючих. Не намагайтеся нав'язати близьким свій ритм життя і не ображайтеся, якщо ваші пропозиції та ідеї будуть зустріли без ентузіазму.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини