"Підтримати"
Новини
Всі новини

Головний люстратор країни Тетяна Козаченко потай орудує мільйонами?

Главный люстратор страны Татьяна Козаченко втайне ворочает миллионами?
Директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко подала недостовірну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік. Про це йде мова в повідомленні про кримінальне правопорушення, яке подав незалежний журналіст Борис Речук на ім'я директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

У заяві наголошується, що Козаченко позичила якомусь громадянинові Бойко понад 10 млн гривень під заставу приміщення магазину на вулиці Шота Руставелі, 1/12 в Києві. Задекларований рівень доходів та майновий стан Козаченко не дозволяє провертати такі операції, стверджує журналіст. Також у заяві сказано, що Козаченко занизила суму своєї зарплати на 6 тис грн і приховала отримання соцвиплат на суму 8,6 тис. грн.

Речук звинувачує Тетяну Козаченко не тільки в оприлюдненні недостовірної декларації, але і в ухиленні від сплати податків. Він пише, що чиновниця не сплатила податки з доходу від продажу корпоративних прав на суму понад 2 млн гривень. Крім того, в 2014 році Козаченко кілька місяців незаконно поєднувала пост в мін'юсті зі статусом приватного підприємця і після ліквідації ФОП не погасила заборгованість по єдиному внеску в сумі 5500 гривень.

Читайте на InfoKava: Люстратора з мін'юсту обшукують силовики

З іменем Тетяни Козаченко пов'язані численні скандали. У квітні 2015 року слідчі МВС провели обшук у неї вдома і на роботі в пошуках підробленого документа – нібито, листи мін'юсту, що дозволяли уникнути люстрації. Раніше на сайті «Версії» вже повідомлялося про те, що доходи Козаченко від підприємництва зросли до 3 млн грн після того, як вона стала помічницею міністра юстиції. А «Прокурорська правда» звернула увагу на те, що головний люстратор країни сама насилу більш ніж півроку проходила процедуру люстрації, тому що МВС, СБУ і податківці не змогли підтвердити її чистоту перед законом. Також повідомлялося про можливу причетність чиновниці до афер з нерухомістю і кредитними засобами латвійського банку.

Главный люстратор страны Татьяна Козаченко втайне ворочает миллионами?

Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме