"Підтримати"
Новини
Всі новини

З ВСУ звільнено генерала, який причетний до загибелі сотень українських героїв

Из ВСУ уволен генерал, который причастен к гибели сотен украинских героев

Люстрационный комітет повідомив про відставку командувача Сухопутних військ. Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолій Пушняков подав у відставку за власним бажанням.

Пушняков підпадав під звільнення за законом про люстрацію - в період з 10 травня 2012 року по 6 травня 2014 року він обіймав посаду начальника штабу - першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ. У зв'язку з цим Міністерство оборони подав Президентові подання на звільнення Пушнякова. Петро Порошенко чотири місяці ігнорував це подання, а потім отримав право виводити з-під люстрацію осіб вищого офіцерського складу.

Міністр оборони відкликав подання про звільнення і звернувся з клопотанням про виведення Пушнякова з-під люстрації. Однак профільний парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони не прийняв рішення з приводу цього клопотання. Пушняков, втім, до сьогоднішнього дня, все одно залишався на посаді.

"Люстрації цього пана ми домагалися більше року. Шана усім, хто допоміг його відставці. Йдеться не лише про виконання закону Про очищення влади. "Дєд Мопєд", як називають Пушнякова у військах, несе пряму відповідальність за всі котли, в яких Україна втратила сотні своїх героїв.
... Усім, хто запитує, "А чому на пенсію?", "А коли сяде?", "А чи буде спецконфіскація?".
Це станеться, коли в Україні з'єднання бути справжній Верховний Головнокомандувач і справжній Генпрокурор" - написав у своєму Фейсбуці Єгор Соболєв.


За матеріалами: lb.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме