"Підтримати"
Новини
Всі новини

Позахмарні грошові надходження київського судді Андрія Федорчука

Заоблачное состояние киевского судьи Андрея Федорчука
У розпорядженні журналістів «Слідство.інфо» є інформація про доходи судді окружного адміністративного суду Києва Андрія Федорчука, незважаючи на те, що раніше він відмовився надати дану декларацію.

По декларації, Андрій Федорчук разом зі своєю дружиною, дочкою і сином живуть тільки на дві офіційні зарплати. Інших доходів у декларації немає.

У 2013-му році сам суддя Федорчук заробив 17 тисяч 891 грн, а його дружина — 13 тисяч 834 грн. У 2014-му році заробіток сім'ї виріс на 15 тисяч грн.


Андрій Федорчук має автомобіль «Toyota Camry» 2011 року та «Mercedes-Benz Sprinter» 2003 року. У 2014 році він придбав ще «Mitsubishi Lancer» 2006 року випуску. Дружина судді має автомобіль «Range Rover Evoque» 2012 року, який коштує близько 2 млн грн.

Читайте на InfoKava.com: СБУ затримала на хабарі суддю Київського господарського суду

Як заявляє сам суддя, всі машини були продані і зараз він не може придбати другий автомобіль із-за хмарних цін. Крім того, незважаючи на те, що, за його словами, у нього немає нічого, Андрій Федорчук має квартира площею 96 кв. м. Однак і тут, він викрутився, зазначивши, що це службова власність і належить суду.

Журналісти також знайшли його будинок площею 450 кв. м, який знаходиться недалеко від Києва в селі Буча. Крім того, дружина є володарем трьох земельних ділянок загальною площею 64 га. Спочатку Андрій Федорчук спростував цю інформацію, проте потім зізнався, що ці землі подарував його батько.

Заоблачное состояние киевского судьи Андрея Федорчука


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини